BİR ACI HABERDE ANKARA’DAN…

2019 yılı girişinden beri ilçemiz ani vefat olayları ile sarsılıyor.

Bu defa acı haber Ankara’dan geldi. İlçemizin yetiştirdiği bir değer olan emekli Merkez Bankası Baş Müfettişi Fatin Şenel’in gelini Ceren Damar Şenel hunhar bir saldırı sonucu öldürüldü.

Ceren Damar, dört ay önce yapılan bir düğünle Diplomat Levnt Şenel ile evlenmişti. 2 Ocak 2019 Çarşamba günü Çankaya Üniversitesi Balgat Kampüsü Hukuk Fakültesi’nde sınavda kopya çekmekten hakkında tutanak tuttuğu öğrenci Hasan İsmail H. (23) tarafından öldürülen Araştırma Görevlisi Ceren Damar (27) için Hukuk fakültesi önünde tören gerçekleştirildi. Törende Ceren Damar’ın Dışişleri Bakanlığı’nda görevli diplomat eşi Levent Şenel, karısının tabutu başından bir an olsun ayrılmadı

Hukuk Fakültesi öğrencileri ve akademisyenler ile Damar’ın yakınlarının katıldığı törende duygu dolu anlar yaşandı. Damar’ın ailesi, sevenleri ve arkadaşları gözyaşlarına boğuldu. Fakülte girişinde bulunan taziye masasına karanfiller ve Damar’ın fotoğrafları konuldu. Damar’ın Türk bayrağına sarılı tabutu başında annesi ve babası uzun süre gözyaşı döktü.

Merhume Ceren Damar Şenel’e Cenab-ı Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına baş sağlığı dileriz.


Yorum Ekle