Bilgi Yarışmasında Atatürk İ.Ö.Okulu 1. Oldu

    İlçemizde 16 İlköğretim okulunun katıldığı bilgi yarışması, 29 Nisan 2008 Salı günü Yatılı Bölge İlköğ-retim Okulu Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.
Bilgi yarışması İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Uysal’ın başkanlığında, jüri üyeleri tarafından yapıldı. Okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve öğrenci velilerinin katıldığı bilgi yarışması izleyicilere heyecanlı anlar yaşattı.
Çekişmeli geçen yarışma sonunda geçen yılın şampiyonu Atatürk İ.Ö.O ipi göğüsleyerek bu yıl da birinci oldu. İlçemiz YİBO öğrencileri ikinci, Uluköy İ.Ö.O üçüncü, Özkan Ağış İ.Ö.O dördüncü ve Yeşilırmak İ.Ö.O ise beşinci oldu.
Atatürk İlköğretim Okulu’nu temsil eden  8. sınıf öğrencilerinden Elif Özge Aktaş, Merve Nur Gültekin ve Gözde Pehlivantürk yarışma sonunda tüm yarışmacıları tebrik ederek sevinçlerini paylaştı. Yarışmada dereceye giren  öğrencilere hediyeleri Şube Müdürü Mehmet Uysal tarafından verildi.
Yarışmaya katılan tüm ilköğretim okulu öğrencilerini, öğretmenlerini, okul müdürlerini ve öğrenci velilerini tebrik eder, öğrencilerimizin başarılarının devamını dileriz.

Yorum Ekle