BERBER ve ULUKÖY ile ALPASLAN MUHTARINDAN SARI’ya TEŞEKKÜR…

Çin’in Vuhan kentinde  ortaya  çıkarak  birçok ülkeye yayılan Coronavirüs (Kovid-19) salgını tüm dünyayı tehdit ederken, pandemi  olarak nitelendirilen bu salgından Türk Devletimizin tüm kurumlarının yanısıra, Amasya Belediyesinin çalışmaları  sürüyor.

1 milyon adet maske yaptıran Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, il genelinde maske dağıtımına devam ediyor. Doğduğu toprakları da unutmayan Başkan Sarı, Uluköy ve Alpaslan köylerine de maske gönderdi.

Uluköy Muhtarı Abdullah Coşkun, ”Köyümüzün yetiştirdiği değerimiz, Amasya Belediye Başkanımız Mehmet Sarı’ya çok teşekkür ederiz.” dedi.

Alpaslan Muhtarlığı ise , Sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada; 

”COVİD-19 SALGINI SEBEBİYLE KÖYÜMÜZ GENELİNDE TEDBİR AMAÇLI BİLGİLENDİRME VE MASKE DAĞITIMI YAPILMASI HUSUSUNDA EMEĞİ GEÇEN ALPASLAN KÖYÜ GENÇLERİ VE BU HUSUSTA MASKE TEMİNİMİZİ SAĞLAYAN SAYIN AMASYA BELEDİYE BAŞKANIMIZ MEHMET SARI’YA TEŞEKKÜR DİLEKLERİMİZİ KÖY HALKI OLARAK SUNARIZ.”

Gazetemizi ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Aslan Berber; Taşova merkezde ve köylerden bize ulaşan vatandaşlarımıza maske dağıtımı yaptık. Maske imalatı Amasya’da hızlı bir şekilde sürüyor. Önümüzdeki hafta içinde yeni maskelerin dağıtımına devam edeceğiz. Maskelerin en önemli özelliği yıkanıp 4 kez kullanılabiliyor. Doğduğu toprakları hiç bir zaman unutmayan Amasya Belediye Başkanımız Mehmet Sarı’ya çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Yorum Ekle