Amasya İtimat

BELEDİYEDE BAYRAMLAŞMA

Kurban Bayramı kutlaması bayramın ikinci günü 22 Ağustos 2018 Çarşamba günü belediye binasında gerçekleştirildi.

Belediye Başkanı Bayram Öztürk, belediye binasında düzenlenen programda, birlik ve beraberlik içerisinde Kurban Bayramına kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Öztürk “Bir Kurban Bayramı’nı daha idrak etmenin huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar birlik ve beraberliğimizin artırıldığı ve en üst seviyeye çıktığı özel günlerdir.

Heyecanını hissettiğimiz, insanlar arasındaki sevgi ve saygının güçlendiği, dargınlıkların unutulduğu, kardeşçe kucaklanıldığı, yardımlaşma ve paylaşmanın doruğa ulaştığı mübarek Kurban Bayramına ulaşmış bulunmaktayız.

Bu vesile ile sizlerin, ailenizin, yakındaki ve uzaktaki sevdiklerinizin, dostlarımızın kurban bayramını en kalbi duygularımla kutlar, ilçemiz, ülkemiz, İslam alemi ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’ tan niyaz ederim” dedi.

Saat 11.00’de başlayan bayramlaşma programına; Amasya milletvekili Mustafa Levent Karahocagil, Adalet ve Kalkınma Partisi Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, Belediye Başkanı Bayram Öztürk, Taşova Dernekler Federasyonu TAŞDEF Genel Başkanı Hasan Sevran, TAŞDEF Başkan Vekili Duran Kaplan, Hüsnü Bal, Belediye meclis üyeleri ve vatandaşlar  katıldılar.

Yorum Ekle