Amasya İtimat

Belediye Başkanı Öztürk’ten Okul Ziyareti

 

Taşova Belediye Başkanı Bayram Öztürk Yeşilırmak ve Özkan Ağış ilkokullarını ziyaret ederek okul idarecilerinden okullar hakkında bilgiler aldı.

Öztürk Yeni başlayan ders yılının tüm eğitim camiası için hayırlı olması temennisinde bulundu.

Belediye olarak tüm araç gereçlerimizle okullarımızın yanında olduğumuzu, her zaman olduğu gibi bundan sonrada okullarımıza hizmet götürmekte elimizden gelenleri yapacağız diyen Öztürk;

“Eğitime önem veriyoruz ve eğitim Kurumlarını ziyaret ediyoruz. Öncelikle yeni eğitim – öğretim yılının, başta geleceğin teminatı öğrenciler olmak üzere tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını diliyorum. Eğitimin her kademesinde kalitenin yükselmesi için elimizdeki imkânlar ölçüsünde yardımcı olmaya çalışacağız. Eğitime yapılan yatırım geleceğimize yapılan bir yatırımdır. Taşova Belediyesi olarak çocuklarımızın geleceğine yatırım yapıyoruz. Çocuklarımız sadece ders çalışan sınavlara hazırlanan bir makine gibi olmasın. Biz istiyoruz ki ders zamanı ders oyun zamanı oyun oynasın.
Belediye olarak çocuklarımızın daha güvenli ve sağlıklı bir ortamda spor yapması için Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ile yaptığımız protokol gereği çok amaçlı spor sahası projesi kapsamında dört okulumuza akrilik zeminli iki okulumuza ise sentetik çim kaplı sahaları tamamladık ve öğrencilerimizin hizmetine sunduk” dedi.

 

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.