BELEDİYE BAŞKANI ÖZTÜRK’TEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Belediye Başkanı Öztürk’ten Hayırlı Olsun Ziyareti

Taşova Belediye Başkanı Bayram Öztürk beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Tekin Sobacı ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte görevlerine yeni başlayan milli eğitim şube müdürlerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Belediye Başkanı Öztürk, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada “İlçemiz Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevine atanan kıymetli hocalarımıza öncelikle hoş geldiniz diyor yeni görevlerinde başarılar temenni ediyorum. Eğitim camiasından gelen bir kişi olarak sayın hocalarımızın eğitim öğretim açısından Taşova’mıza katkı sağlayacaklarına inanıyorum. Biz de Belediye olarak eğitim öğretim kalitesinin yükselmesi için her türlü desteği vermeye hazırız” dedi.

Yeni şube müdürleri Ahmet Ergün ve Hamit Yıldırım “Belediye Başkanı ve Ak Parti İlçe Başkanı ve yöneticilerine bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Sayın Belediye Başkanının bir eğitimci olması bizi ayrıca memnun etti. İnşallah birlikte faydalı çalışmalar yaparız” dediler.

IMG_4592

IMG_4593

IMG_4598

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberCİNGÖZ VE DARICI AİLELERİNİN EN MUTLU GÜNÜ
Sonraki haber10 AĞUSTOS SEÇİMİNE DOĞRU
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.