BELEDİYE BAŞKANI ÖZTÜRK SERHAT TEKSTİL ÇALIŞANLARINI ZİYARET ETTİ

 

 

Belediye Başkanı Bayram Öztürk,   Başkan yardımcısı Kadir Aydoğan ile birlikte eski Tekel ambarları  binalarında 3 yıldır faaliyet gösteren SERHAT Tekstili ziyaret etti.

24 Aralık 2014 Çarşamba günü öğle sonrası Serhat Tekstili ziyaret  eden başkan Öztürk. çalışanların sorunlarını dinledi.Öztürk çalışanları tebrik ederek;”Serhat Tekstilde çalışarak ev ekonomisine katkıda bulunuyorsunuz. Çalışarak  ev ekonomisine katkınızdan dolayı annenizi.   babanızı ve eşinizi mutlu ediyorsunuz .İnsanın çalışarak kazandığı para daha değerli ve kıymetlidir . İlçe merkezinden ve köylerden  gelen sizlere  iş sahası sağlayan Serhat tekstil  iş verenlerine teşekkür ediyorum. Biz belediye olarak bu iş yerine desteğimizi sürdürecek ve  hep yanınızda olacağız. Sizin sorunlarınız bizim sorunlarımızdır.” dedi, Burada çalışıp da   köylerde oturanların  nüfus kayıtlarını ilçe merkezine almalarını isteyen Başkan Öztürk. çalışma alanını gezerek  tezgahlarda üretilen işler ile ilgili  bilgi aldı ve ütü servisinde ütü yaptı.

Serhat Teksitil  işvereni Selami Tombul; ”Belediye Başkanımız  Bayram Öztürk ve Başkan yardımcısı Kadir Aydoğan’ın iş yerimizi  ziyareti bizleri ve çalışanlarımızı  mutlu etti. İşçilerimiz ile yaptığı konuşma çok verimli oldu,teşekkür ediyoruz.” dedi.

 

Yorum Ekle