BELEDİYE BAŞKANI ÖZTÜRK’ten HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Haber: Cesarettin Tuzla

İlçemiz Belediye Başkanı  Bayram Öztürk, yeni seçilen İYİ Parti Başkan ve yönetimine ziyarette bulunarak çalışmalarında başarılar diledi.

Başkan Öztürk’ün İYİ Parti ilçe teşkilatına yaptığı ziyaretinde ev sahibi olarak İlçe Başkanı Salih Aşcı ve yönetimi hazır bulundular.  Belediye Başkanı Öztürk; ”İyi Parti yönetimine ziyarette bulunarak, hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Ziyaretimiz esnasında, ilçemiz hakkında fikir alışverişinde bulunarak neler yapabileceğimiz konusunda sohbetler yaptık. Bu anlamda deneyimli ve başarılı kişiliği ile tanıdığımız İyi Parti İlçe Başkanı Salih Aşcı’yı tebrik  ediyoruz” dedi.

İlçe Başkanı Salih Aşcı; ”Türkiye daha iyi olacak. Ortak amacımız, ilçemize ve ülkemize daha iyi hizmetler vermek, bunun idrakindeyiz. Bu görevimizi hak ettiği şekilde yerine getireceğiz. En iyi şekilde götüreceğimize de inanıyorum. İyi bir kadromuz var. Hepsi pırıl pırıl çalışkan ve dürüst bir kişiliğe sahip. Biz iyi yapmaya değil, daha iyi yapmaya talibiz. Başkanımızın ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah hep beraber iyi günlere, iyi bir geleceğe gideceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Yorum Ekle