BELEDİYE BAŞKANI ÖZGÜR ÖZDEMİR MİRAC KANDİLİ MESAJI YAYINLADI

Belediye Başkanı Özgür Özdemir, “Miraç Kandili, tüm İslam alemi için hayırlı ve kutsal bir gecedir. Böyle geceler kin ve nefret duygularımızı temizlemek için bir fırsat olmalıdır” dedi.

Özdemir, Miraç Kandili dolayısıyla yayınladığı mesajda, “Birlik ve beraberliğin önemli olduğu, kardeşliğe ihtiyacımız olan bu günlerde kandillerin önemi daha da fark edilir olmaktadır. Çünkü günümüzde yaşanan kin ve nefret duyguları, düşmanlıklar bazen insani duyguların önüne geçmekte, bizleri kötü davranışlara yöneltmektedir” diye konuştu.

“Bizler bu mübarek günler vesilesiyle dostluklara daha da önem vermeli, kırgınlıklardan kaçınmalıyız,Yüreğimizi nefret ve düşmanlık gibi duygulardan temizlemeye çalışmalı, insani meziyetlerimizi ön plana çıkartan bir yaşamı tercih etmeliyiz. Ayrıca bu mübarek günlerin ve gecelerin, el ele verip tüm dünyada barışı tesis etmemiz için bize sunulmuş birer fırsat olduğunu unutmamalıyız” şeklinde konuşu.

Özdemir,  sağlık, barış ve huzur dileklerimle halkımızın ve tüm İslam aleminin Miraç Kandilini kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim” ifadelerini kullandı.

 

ÖZGÜR ÖZDEMİR

BELEDİYE BAŞKANI

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.