Amasya İtimat

Belediye Başkan Adayı Özalp gazetecilerle Kahvaltıda bir araya geldi

Belediye başkan adaylığı ilk kesinleşen Cumhuriyet Halk Partisi Taşova belediye başkanı adayı Ömer Özalp,2 Ocak 2024 Salı günü basın mensupları ile CHP İlçe teşkilatınca düzenlenen kahvaltıda buluştu.

 

CHP Taşova Belediye başkanı adayı  Özalp, saat 10.00’da  Konyar Cafe & Restaurant’ta  başlayan programında ilçe  yerel basın mensupları ile bir araya gelerek ilçemizin başlıca problemlerini ve çözümleri hakkında düşündüklerini açıkladı.

 

Özalp açıklamalarında ilçemizin Alt yapı problemleri, şehir planlaması, istihdam sağlayacak projeleri hakkında bilgiler verirken, bu projelerin hayata geçmesi için kent konseyinin olması gerektiğini söyleyerek Kent Konseyi’nin önemini vurguladı.

 

Düzenlenen kahvaltı programına; Özalp’ın yanısıra CHP İlçe başkanı Ömer Sayan, CHP İl Genel Meclis üyesi Duran Yeter, Taşova Havadis gazetesi sahibi Kürşat Günaydın, Tasova.gen.tr Editörü Ahmet Günaydın, Anadolu Ajansı Muhabiri Tevfik Öztürk, TRT Muhabiri Cesarettin Tuzla, Tasova.net editörü Erhan Gündüz ve Fotoğrafçı Hüsnü Aydoğan Art katıldılar.

Yorum Ekle