Amasya İtimat

BBP NİN AMASYA İL GENEL MECLİSİ ADAYLIĞINDA İLK 2 SIRA İLÇEMİZDE

29 Mart 2009 günü yapılacak mahalli idareler seçimleri için Büyük Birlik Partisi Amasya Merkez adaylarını belirledi.

 

İl Genel Merkezinde Büyük Birlik Partisi 1. sıra adayı olarak İl Özel İdare Müdürlüğü personeli Alpaslan kasabası doğumlu Metin Hallemoğlu’nu gösterirken, 2. sıra adayı olarak ise yine ilçemiz Kızgüldüren köyü doğumlu emekli eğitimci Derviş Şen’i aday olarak belirledi.

 

Büyük Birlik Partisi İl Encümen 1. sıra adayı Metin Hallemoğlu gazetemize verdiği demeçte: “1957 Taşova doğumluyum. İlk orta ve lise tahsilimden sonra 19 Mayıs Üniversitesi Eğitim Enstitüsünden 1980, Amasya Meslek Yüksek Okulu inşaat bölümünden 1994 yılında inşaat teknikeri olarak mezun oldum. Halen Amasya İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği bünyesinde görev yapmaktayım. Evli ve iki çocuk babasıyım.

29 Mart yerel seçimlerinin ülkemize hayırlar getirmesini temenni eder, ülkemizin huzuruna, istikrarına, birlik ve beraberliğine vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan dilerim. Büyük Birlik Partisi adaylarıyla seçime hazırdır. Meclisteki partiler bir şekilde iktidar olmuşlar ve denenmişlerdir. Artık sıra Büyük Birlik Partisindedir. Seçildiğim takdirde ilimizin problemlerini il meclisi gündemine taşıyarak ilimiz hakkında yararlı teklifleri hangi görüşten olursa olsun destekleyeceğimi, yanlışın karşısında en sert muhalefeti yapacağımı, doğruya destek olacağımı bilmenizi isterim. Bütün aday arkadaşlara başarılar diliyorum.” Dedi.

 

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.