Amasya İtimat

BAYRAM, SAMSUN BB GENEL SEKRETERİ OLDU

14 yıldır Kocaeli’nde İSU Genel Müdürü ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesinde Genel Sekreter olarak görev yapan hemşehrimiz İlhan Bayram,  Samsun Büyükşehir Belediye Genel Sekreteri olarak atandı.

Bayram, Samsun’daki yeni görevine başlamış olup, yeni görevinde başarılar dileriz.

İlhan Bayram’ın biyografisi:
5 Mayıs 1961 yılında ilçemize bağlı Özbaraklı köyünde doğan Bayram, İlk ve orta eğitimini Ankara’da tamamladıktan sonra Ankara Atatürk Lisesini bitirdi.  Uludağ Üniversitesi Balıkesir Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünü 1983 yılında tamamladı. Bir süre özel sektörde şantiye şefliği yaptı ve  7 Mart 1984 yılında İller Bankası l5. Bölge (Sivas) Müdürlüğünde göreve başladı.  Yedek Subay olarak askerliğini Milli Savunma Bakanlığı İnş. Eml. D. Bşk. lığı Su-İkmal Şb. Md. de askeri garnizonların içme suyu işleri konusunda yaptı.
Askerlik dönüşü, İller Bankası içme suyu, kanalizasyon ve arıtma tesislerinin etüd-proje ve kontrollük işlerinde çalıştıktan sonra 1996 yılında aynı Bölge Müdürlüğünde Şube Müdürü, 1998’de Bölge Müdür Yardımcısı, 2000 yılında Bölge Müdür vekili, 2001 tarihinde asaleten Bölge Müdürü oldu. 2003’de İller Bankası l.Bölge (İstanbul) Müdürlüğüne Bölge Müdür Vekili olarak naklen atandı. 2005 yılında İSU Genel Müdürü, 2017 tarihinde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterlik görevine atandı. Bayram, 16 Nisan 2019 tarihinde  Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterlik görevine atanmış olup, evli ve 3 evlat babasıdır.

Yorum Ekle