BAYRAM ÖZTÜRK PAZARCI ESNAFI İLE BULUŞTU

AK Parti  Belediye Başkan adayı Bayram Öztürk, İlçe Başkanı Tekin Sobacı,  yönetimi ve  beraberinde Belediye Meclis Üyesi adayları ile birlikte pazarcı esnaflarıyla görüştü.

Belediye Başkan adayı Bayram Öztürk , Pazarcı esnafının ve alışveriş yapan vatandaşların yoğun ilgisinin kendisini mutlu ettiğini söyledi. Öztürk ,  30 Mart seçimleri  ile göreve geldiğinde yapmayı düşündüğü 8 projeden birisi olan” Kapalı Pazar Yeri” projesini pazarcı esnafı ile paylaştı. Özellikle vatandaşların  Taşova  ile ilgili talep ve isteklerini aktarmasının da çok olumlu olduğunu açıklayan . Öztürk,  “Sizlere  yapacağımız modern  Pazar yeri ve düzenlemesi  ile sizler işlerinizi daha rahat ve iyi koşullarda yapmanızı sağlayacağız. Şehrimize yakışır bir semt pazarı inşa ederek, hem bu bölgedeki kötü görüntüyü gidereceğiz, hem de sizlere modern yapıda hizmet vermeye çalışacağız .” dedi.

Pazarcı esnaflarının tezgahlarını tek tek gezen Öztürk, pazarcı esnaflarının yanı sıra pazar alışverişi yapan vatandaşlarla da görüştü. Pazarcı esnafının ve vatandaşlarının talep ve isteklerini dinledi, Vatandaşımızın sıkıntıları çözülemeyecek sorunlar olmadığını dile getiren Öztürk.”Pazarcı  esnafının sorunları çözülemeyecek sorun  değil ama niyet ve istek gerekiyor. Bizim heybemiz bu konuda çok dolu. Bizler her kesimden vatandaşlarımızla istişare ederek,  Taşova  Belediyesi olarak  ,İlçe teşkilatı, Milletvekillerim ve Ak Parti iktidarının desteği ile  pazarcı esnafımızın ve gerekse halkımızın sorunlarına hak ettikleri şekilde çözüm üreteceğiz. Bu Taşova  bizim. Bizlerde bu Taşova  için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Gerekenleri de halkımızla birlik içerisinde yapacağız” dedi

 

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.