Amasya İtimat

BAYRAM KUTLAMASI

Çok Değerli Hemşehrilerim

Öncelikle hepinizi sevgiyle, saygıyla selamlıyorum. Bir kurban bayramına daha ulaşmanın huzurunu ve mutluluğunu beraberce yaşıyoruz.

Bayramlar, insanlarımızın sevinçlerinin doruk noktaya çıktığı çok özel zamanlardır. Bayramlarda insanlar önce kendisiyle, daha sonra etrafıyla barışık olmalı ve etrafına neşe saçmalıdır. Küskünler barışmalı, dostluklar pekiştirilmelidir.

Dini bayramlar, doğru, dürüst, dini bütün güzel insanların sevinçlerini paylaştıkları müstesna günlerdir.

Huzurlu, mutlu, birlik ve beraberlik içinde böyle güzel günlere bizleri kavuşturduğu için Cenab-ı Allah’a ne kadar şükretsek azdır.

Bizler; bu güzel bayramı ailelerimizle birlikte geçirmenin hazzını yaşıyoruz.

Bizlerin huzur ve güveni için gece gündüz nöbet tutarak, vatanımızın yılmaz bekçiliğini yapan değerli ordumuza, Emniyet güçlerimize minnet borçluyuz.

 

 

 

Emniyet güçlerimize ve şanlı ordumuza görevlerinde kolaylıklar diliyorum.

Bu güzel duygu ve düşüncelerle Cenab-ı Allah’ın bizlere bahşettiği bu güzel Kurban Bayramının Müslüman alemine, ülkemize, Taşova’mıza ve çok değerli hemşehrilerimize hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyor, bayramınızı en iyi dileklerimle gönülden kutluyor, değerli hemşehrilerimin hizmetinde olmaktan gurur duyuyor, hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

                                                 Mustafa KORKMAZ

                                                   Belediye Başkanı

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.