Amasya İtimat

Başkan Öztürk, Yeşilırmak mahallesi halkı ile bir araya geldi

Taşova Belediyesinin yedi mahallede halkla yaptığı İstişare toplantısını Yeşilırmak mahallesi halkı ile yaptığı toplantı ile sonlandırdı.

Doğu, Cumhuriyet, Yeni, Sanayi, Tepe ve Yemişen mahallerinde istişare toplantılarını tamamlayan Belediye, 10 Ekim 2018 Çarşamba günü saat 19.00’da Öğretmenevi yemekhanesinde mahalle halkı ile yemekli bir toplantıda buluştu.

Belediye Meclisi üyeleri, Belediye Başkan Yardımcısı Kadir Aydoğan ve vatandaşın katıldığı toplantıda konuşan Belediye Başkanı Bayram Öztürk; “Bu mahalle toplantıları ile mahallelinin sorunlarını dinleyerek çözüm arıyoruz. Herkesi memnun etmek mümkün değil.Ama halihazırda vatandaşın çoğunun memnun olduğunu görüyoruz. Geçmişte de belediye adına güzel hizmetler yapıldı ama, biz daha iyisini yaptığımıza inanıyoruz. Belediye olarak dört buçuk senede 35 milyon lira tutarında hizmet yaptık.Merkezi hükümetin bizim dönemimizde yaptığı hizmetlerle bu meblağ 50 bin lirayı buluyor. Gayrımenkul satmadık, az da olsa yer aldık ve belediyeye 30 dönüm yer kazandırdık.Yol ve kaldırım çalışmalarını bir ay içerisinde tamamlayacağız.” dedi.

Yorum Ekle