Amasya İtimat

Başkan Dümen açıkladı: ”Türk Sağlık Sen Zirvede”

Türkiye Sağlık ve Sosyal Hizmetleri Kamu Görevlileri Sendikası (Türk Sağlık Sen) Amasya Şube Başkanı Şemsettin Dümen 2022 yılı Mayıs ayı yetki belgesinin sendikalarında olduğunu söyledi.

Sitemize özel açıklamalarda bulunan Dümen Sendika Yetkisinin Amasya Merkez ve tüm ilçelerde alındığını söyledi.

“Bizler Sendikacılığı Hakkıyla Yapan Sendikacılarız Her Zaman Kendi Menfaat Yerine Üye Menfaatini Ön Plana Çıkardık. Göreve Geldiğimiz Günden itibaren herkese sendikacılığı anlatarak her ay bütün servisleri gezerek gazetelerimizi dağıttık oturduğumuz yerden sendikacılık yapmadık. Bizler davamıza inandık, kendimize hedef koyduk. Güçlü adımlarla hedefimize yürüdük, yarı yolda bırakanlar oldu, inancımızı yitirmedik, önümüze birçok engeller koydular, yılmadık dik durduk, hepsini bertaraf ettik ve sonunda hedefimize ulaştık.Tüm temsilcilerimize ve üyelerimize teşekkür ediyorum.

Amasya Genelinde Türk Sağlık Sen 1423 üye-Sağlık Sen 1237 üyesi bulunmaktadır.

Amasya İl Sağlık Müdürlüğü Türk Sağlık Sen 439,Sağlık Sen 428-Sabuncuoğlu Şerefettin Hastanesi Türk Sağlık Sen 439,Sağlık Sen 435-Merzifon Devlet Hastanesi Türk Sağlık Sen 209,Sağlık Sen 205-Suluova Devlet Hastanesi 118,Sağlık Sen 64 –Taşova Devlet Hastanesi Türk Sağlık Sen 83,Sağlık Sen 52-Gümüşhacıköy Türk Sağlık Sen 69,Sağlık Sen 25 – Amasya Diş Hastanesi Türk Sağlık Sen 33,Sağlık Sen 24- Merzifon Diş Hastanesi Türk Sağlık Sen 16,Sağlık Sen 2 üye olarak kaydedilmiştir.

Sağlık ordumuzun kahraman neferleri; İçinden geçtiğimiz bu günlerde “ekmek ve emek “ mücadelesinin ne kadar önemli olduğuna hep birlikte şahitlik ettik. Söz verdiler yapmadılar diyerek haklı mücadelenin devam edeceğini” belirtti.

Yorum Ekle