Amasya İtimat

BAŞKAN ADAYI ÖZALP SANAYİ MAHALLESİ HALKIYLA BULUŞTU

31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleştirilecek olan yerel seçimlere 27 gün kala Cumhuriyet Halk Partisi Taşova Belediye başkan adayı Ömer Özalp, 7 Mart 2024 Perşembe günü  Tayyip Akgül’e ait Sanayi Mahalledeki Akgül Kafe Restorantta düzenlediği  kapalı salon toplantısında Sanayi Mahalle halkı ile bir araya geldi.

Toplantıya; Cumhuriyet Halk Partisi Taşova İlçe Başkanı Ömer Sayan, Belediye başkan adayı Ömer Özalp, İl Genel meclisi üye adayları, Belediye meclisi üye adayları, CHP Yönetim kurulu üyeleri ve Sanayi Mahallesinde ikamet eden vatandaşlar katıldı.

 

Saat 20.00’de başlayan Yoğun bir katılımın olduğu programda Taşova Belediye başkan adayı Özalp; ”İktidar partisinin belediye başkanı ama yatırım yapmaya gelince para yok diyor. Şimdi ”Kalkınmacı Belediyecilik” diyor, 10 yıldan beri belediye başkanı peki Taşova kalkındı mı? Hayır. ”İstihdam Odaklı Belediyecilik” diyor, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi 2014 yılı kayıtlarına göre nüfusu 11.056’dan 10. 979’a düştü. Taşova’nın bu kötü gidişatına dur diyeceğiz. Hepinizden daha yaşanılabilir bir Taşova ve değişim için desteklerinizi bekliyorum.” dedi.

Yorum Ekle