BALLIDERE ÖMER SARAY YİBO MÜZİK SINIFI DONATILDI

AMASYA DA BİR İLK !!!

BALLIDERE ÖMER SARAY YİBO YA MÜZİK SINIFI AÇILDI

Amasya eski milletvekili Gönül SARAY ve SARAY Ailesi tarafından gönderilen 20 adet bağlama ve 13 nota sehpası ile Ballıdere Ömer Saray Yatılı İlköğretim Bölge Okulu müzik sınıfı donatıldı.

Amasya eski milletvekili Gönül SARAY, 29 Aralık Salı günü babası adına yaptırılan Taşova Ballıdere Ömer Saray Yatılı İlköğretim Bölge Okulunu ziyaret ederek, yapılan çalışmalar hakkında bilgi almış, okuldaki yenilikleri incelemişti.

Taşova Ballıdere Ömer Saray YİBO’ya bir özel okul görünümü kazandırmak için çalışacağını belirten Sayın SARAY, öğrencilerle ve öğretmenlerle konuşarak eksikler ve ihtiyaçlar konusunda bilgi almıştı, Okul korosunun başarılarına değinen Sayın SARAY Müzik Öğretmeni Seyit Alper Kartal’la müzik sınıfının eksikleri hakkında da konuştu.

Bu ziyaretin ardından SARAY Ailesi tarafından Taşova Ballıdere Ömer Saray YİBO’ya gönderilen 20 adet bağlama ve 13 nota sehpası ile müzik sınıfı donatılmış oldu. Okul müdür vekili ve müzik öğretmeni tarafından sınıfa kazandırılan org, gitar, darbuka, flüt ve melodikalarla da müzik sınıfı daha bir renklenmiş oldu. Böylelikle Amasya ilköğretim okulları arasında bir İLKe imza atılmış oldu.

Yaptığı yardımlardan dolayı Sayın Gönül SARAY ve SARAY Ailesine, desteklerinden dolayı okul müdür vekili Necati PEHLİVAN’a, çalışmalarından dolayı müzik öğretmeni Seyit Alper KARTAL’a ve emeği geçen diğer öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.

RESİMLER…
Ballıdere Ömer Saray Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Müzik Öğretmeni Seyit Alper KARTAL.
Taşova İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali Rıza ATASOY açılışı yaparken…
Taşova Ballıdere Ömer Saray YİBO müzik öğretmeni Seyit Alper KARTAL yönetimindeki okul korosunun öğretmenler günü programı ve müzik sınıfındaki çalışmalarla ilgili videolar…
Video: 1 – Taşova Atatürk İlköğretim Okulunda Öğretmenler Günü Kutlamasından…
http://www.dailymotion.com/video/xbocf5_24112009-oyretmenler-gunu_school
Video: 2- Müzik sınıfındaki çalışmalarla ilgili videoları izlemek için tıklayın… “Su gelir millendirir”
http://www.dailymotion.com/video/xbvnoc_su-gelir-millendirir_school

 http://www.alpermuzikegitimi.tr.gg

not : sitenin video linkindedir

 

Taşova Ballıdere Ömer Saray YİBO hakkındaki haberlere ulaşmak için okul sitesini takip edebilirsiniz. www.ballidereosyibo.k12.tr için tıklayınız…

Haber ve Resimler: Alper KARTAL Ballıdere Ömer Saray Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Müzik Öğretmeni.
Hazırlayan: Ahmet ÖZKAN

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.