Amasya İtimat

AYŞEGÜL PINARDAN YENİ ALBÜM


 

Okuduğu birbirinden güzel Türkülerle Halk Müziği severlerin beğenisini kazanan ve bu nedenle türkü severler tarafından ”Türkülerin Sultanı” unvanıyla anılan Ayşegül PINAR yeni albümüyle 3 Mart 2012 Cumartesi gecesi Bağcılar Kültür Merkezi’nde görücüye çıkıyor.

Daha önceki albümünde,Taşova’lı Şair Sami Aslan’ın iki Amasya Türküsüne yer veren sanatçı,yeni albümünde’de Şairimizin Güzel bir Türküsüne yer verdi.

  

Sunuculuğunu radyocu Emrah BİNİCİ’nin yapacağı gecede Ayşegül PINAR yeni albümünden eserler seslendirecek. Amasya Yayalaları, Şu Amasya Ovasında, Sivaslıymış, Gelmiyor Babam, Ellik gibi türküleriyle halk müziği severlerin gönlüne taht kuran sanatçı yeni albümüyle de çok iddialı geliyor.

Türkülerin Sultanı diye anılan, aslında bir şekilde Gönüllerin de Sultanı olan Ayşegül PINAR hanımefendiliği ile de bir Aile Sanatçısı konumunda. Öyle ki, Bağcılar Kültür Merkezi 3 Mart 2012 gecesi Aile Müzik Şölenine sahne olacak gibi.

 

Geceyi Medya Tv’de canlı olarak yayınlayacaktır.

Medya tv frekans:11804

Sembol:24444

Fec:     5/6

             V

Anayolunun bilhassa Tokat, Amasya ve çevresinin festivallerde aranan ismi olan Ayşegül PINAR’IN gecesine tüm Türkü severler davetlidir.

 

İrtibat ve Adres: Bağcılar Kültür Merkezi Sancak tepe Mah. 3/6 C Sok. No:3 Bağcılar/İstanbul

 

GSM: 0535 794 90 26– 0542 598 32 22
 

Haber:Sami Aslan-Şair,Yazar

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.