Amasya İtimat

ATATÜRK BULVARINDA ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI YAPILIYOR

İlçemizde yaklaşık bir yıldır devam eden altyapı  çalışmaları  nedeni ile  bozulan yolların asfaltlama  çalışmaları hızla devam ediyor.

Çarşı merkezi ve mahalle yoları  asfaltlama çalışmaları ile toz ve çamurdan  kurtarıldı. Çalışmalara hız kesmeden devam eden ilçemiz belediyesi 30 Eylül 2014 Salı günü çalışmalarına Atatürk bulvarında devam etti. Çalışmalara hız veren Belediye Başkanı Bayram  Öztürk, kaldırım ve şehir içi asfalt çalışmalarını  titizlikle takip ediyor. Karayolları ekiplerinin Atatürk bulvarındaki çalışmalarını yerinde izleyen Başkan Öztürk; Başkan Yardımcısı Kadir Aydoğan  ve İmar ve Fen İşleri Müdürü Alaattin Çinaz ile çalışmaların yapıldığı yerde  incelemeler bulunup,  çalışmalarla ilgili olarak esnafın görüş ve önerilerini  dinledi.

İki saatlik kısa bir sürede ekip ve ekipmanla  dökülen sıcak asfalt sonrası yolun trafiğe açılmasını sağlayan Başkan  Öztürk;  “Altyapı çalışmaları zor ve uzun süreli çalışmalardır. Hep beraber kaldığımız zor durumdan kurtulmak için Belediye olarak  çalışmalarımızı  bu yönde  yoğunlaştırdık. Ana yolların asfaltlama çalışmalarının devamı olarak
yaklaşan kurban bayramını da dikkate alarak  bugün Atatürk Bulvarı’nın asfaltlama çalışmasını tamamladık. İnşallah çalışmalarımız bayram sonrası da aralıksız devam  edecek” dedi.

 

 

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.