Amasya İtimat

ASLAN BERBER’İN BABASI BAHATTİN BERBER TOPRAĞA VERİLDİ

Emekli öğretmen Aslan Berber, Ayhan, Orhan ve  Burhan Berber’in babaları   Bahattin Berber (78) 26  Ocak 2 014  Pazar günü dualarla toprağa verildi.

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Aslan Berber’in   babası geçirdiği rahatsızlık nedeni ile  Amasya Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitesinde 75  gündür tedavi görüyordu..

Cenaze namazına Kaymakam Engin Uysal, Belediye Başkanı Özgür Özdemir ,Emniyet Müdürü İlhan Sönmez, M.S  Grup Başkanı Mehmet Sarı,Belediye Başkan aday adayları,siyasi, parti , sivil toplum kuruluş yöneticileri,çevre il ve ilçelerden gelen misafirler ve yoğun bir vatandaş topluluğu katıldı.

İlçemiz Dörtyol köyü halkından olan Bahattin Berber  mütevazi ve hoş görülü insandı. Yakalandığı hastalık nedeni ile uzun zamandır tedavi görüyordu .Amasya Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitesinde 75 gündür tedavi görmekte olan merhum 25 Ocak 2014 cumartesi günü hayatını kaybetmiş olup,Merhumun cenazesi 26 Ocak Pazar günü Dörtyol Köyünde öğle namazını müteakip kılınan  cenaze namazı sonrası Dörtyol Köyü kabristanlığında toprağa verildi,

Merhuma Cenab ı Allah’tan rahmet kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.