AŞK YENİDEN YAZILIYOR çıktı …

AŞK BU KİTAPTA YENİDEN YAZILIYOR …


 

Aşk yeniden yazılıyor iki gözüm

Her bakış umudu çağrıştırıyor

Her gülüş sevgiyi haykırıyor

Aşk yeniden yazılıyor

Ilık bir yağmur yağıyor İstanbul’a

Eyüp Sultan daha bir huzur veriyor

Fatih aşkı haykırıyor

Aşk Yeniden yazılıyor …

 

TGRT FM de yapmış olduğu programlarla kendisini genç nesile sevdiren Anayurt Gazetesi yazarı ve sunucu Kasım Alper Özdemir’in beşinci şiir kitabı olan Aşk Yeniden Yazılıyor Kainat Kitaplar Yayınları tarafından piyasaya çıktı..

 

 

Özdemir’in şiirleri ile ilgili İbrahim Sadri, Çiğdem Tunç, Ayşenur Yazıcı, Esra Harmanda, Murat İnce, Denizhan Burhan, Okan Egesel, Yakup Yavru, Ceyhun Emre Teoman, Talha Bora Öge, Aykut Kuşkaya, Aydan Şener, Fazlı Karaman, Recep Ergül, Gonca Ertuğrul, Necati Çavdar ve Erkan Tan gibi bir çok isim de görüş beyan ederek genç yazara destek oldular.

 

Beşinci şiir kitabı Aşk Yeniden Yazılıyor’u çıkaran Özdemir; Şiir deyince durup düşünmek gerekir, düşünüp yürekte harmanlamak. Yürek hassastır elbet ve hep yüreğimiz sevgiyi yazar hep umudu taşır.

Bu kitapta da en beğenilen şiirlerimizin yanı sıra yeni şiirlerimizde yer aldı. Bana ve en önemlisi şiire destek olan bütün şiirseverlere de ayrıca teşekkür ediyorum; bir teşekkürde her daim yanımda olan Ferhat’ın Şirin diyarı Amasyalı hemşerilerime onlar olduğu müddetçe içimdeki şiir sevdası hiç bitmeyecektir, dedi.

 

Özdemir; kitaba destek olan Sancaktepe Belediyesi Basın Yayın Müdürü Birol Alpat’a, Taşova Mobilya Y.K Başkanı Hüseyin Taşova’ya, MS Grup Y.K Başkanı Mehmet Sarı’ya, ASKON Başkan Yardımcısı Hasan Ali Cesur’e ve Başkan Yardımcılığı görevini yürüttüğü Amasya Balkan Türkleri Derneği Başkanı Hüseyin Yazıcı ve dernek yönetimine de teşekkür etti.

 

Yorum Ekle