ANKARA’daki DOSTLARIMIZI BEKLİYORUM…

İlçemiz Esençay köyünden olup uzun süredir Ankara’da ikamet eden Şair-Yazar Müzeyyen Keskin, 14. Ankara Kitap Fuarında kitabını imzalayacak.

Türkiye İlim ve Edebiyat Eser Sahipleri Meslek Birliği (İLESAM) ile Eylül Fuarcılığın birlikte organize ettikleri Kitap fuarı 28 Şubat 2020 Cuma günü başlayacak ve 8 Mart Pazar günü sona erecek.   

Amasya Günlerinde 16 Kasım 2019 Cumartesi günü Şair Müzeyyen Keskin Taşova alanındaydı. Kendisi ile yaptığımız kısa röportaj ile Amasya Sevdası projesinden ve Amasya Günleri hakkında konuştuk.

”Amasya Sevdası projesi 444 sayfa olacak 5. baskısını yapacak, şu an tasarım sürecinde. Amasya’yı güzellikleriyle anlatacak olan bir proje çalışmamız. Amasya, Türkiye’nin önemli kalemlerinden şiirsel olarak anlatıyor, makalelerimiz, şiirlerimiz, haberlerimiz var, ilçelerle ilgili bilgilerimiz var, dolu dolu bir çalışma. 5. baskı için tasarım sürecindeyiz.”

29 Şubat 2020 Cumartesi günü 14. Ankara Kitap Fuarında, Söğütözü caddesi no 1 Çankaya-Ankara adresinde Ankara Ticaret Odası (ATO) Congresium stand no: B 20’de kitaplarını imzalayacak olan Keskin, Amasya ve Taşovalıları Kitap fuarına davet ediyor.

Yorum Ekle