Amasya’daki Taşovalılar Coştu bir kere!..

Aslen ilçemiz Karamuk köyünden olup, bir süredir Amasya Hacılar meydanı, Sadık Ahmet caddesinde ”Süper Çocuk” adı altında ticari faaliyetini sürdüren Veysel Güleç, aynı isim altında Amasya’nın en işlek caddesinde büyük bir mağaza açtı.

12 Aralık 2015 Cumartesi günü saat 13.00’de Mustafa Kemal Paşa caddesi no 72 (Halk Bankası yanı) adresinde gerçekleştirilen mağazanın açılışına; ilimiz Vali Vekili Ferhat Burakgazi, Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, ilçemiz Belediye Başkanı Bayram Öztürk, Amasya’daki Taşovalılar , ve çok sayıda vatandaşlar katıldı.

Açılış öncesi bir konuşma yapan Belediye Başkanı Cafer Özdemir açılışı yapılacak işletmeye bol kazançlar dilerken, daha sonra konuşan Vali Vekili Ferhat Burakgazi “Son zamanlarda ilimizin gelişmesine paralel olarak hizmet sektöründeki işletmelerde de artış yaşandığını ve bunun da gelişmişliğin bir göstergesi olduğunu ifade ederek böyle işletmelerin açılması ilimiz ekonomisine ve istihdamına katkı sunmaktadır. Bu güzel işyerini ilimize kazandıran işletme sahiplerine teşekkür eder, bol kazançlar dilerim.” dedi. Yapılan açılışın ardından işletmeyi gezen Vali Vekili Ferhat Burakgazi, yetkililerden işletmenin özelliklerine dair bilgiler aldı.

Bilindiği gibi bir hafta önce de Bahçeleriçi mahallesinde görkemli bir törenle Nur AVM’nin Amasya şubesi hizmete açılmıştı.

Genç girişimci Veysel Güleç’i kutluyor, Çocuk giyimi ağırlıklı Süper Çocuk mağazasının hayırlı olmasını diliyoruz.

IMG_2688 IMG_2785IMG_2736

 

 

 

 

 

IMG_2787 IMG_2787 IMG_2804

Yorum Ekle