AMASYA VALİSİ SALİH IŞIK BAYRAM MESAJI YAYINLADI

Milletimizin en önemli değerlerinden olan sevgi,  saygı ve kardeşlik duyguları ile yardımlaşma ve dayanışmanın en üst seviyede yaşandığı mübarek Ramazan bayramına ulaşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlar, sevinç ve kederlerimizin paylaşıldığı, birlik,  beraberlik ve dayanışmamızın pekiştirildiği, insani ve dini hassasiyetlere ihtiyacımız olan bütün güzelliklerin birlikte yaşandığı dayanışma günleridir.

Dostluk bağlarının güçlenmesi için büyüklerimizin, yaşlılarımızın, muhtaç, yoksul, kimsesiz ve hasta olan her yaştaki vatandaşlarımızın ziyaret edilerek hatırlanması, onlara yalnız olmadıklarının hissettirilmesi bayramları daha anlamlı kılacak ve manevi duygularımızı güçlendirecektir.

Bu duygu ve düşünceler ile mübarek Ramazan bayramının, milletimize ve tüm insanlığa barış, huzur, kardeşlik ve mutluluk getirmesi temennisi ile ilimizde görev yapan tüm kamu görevlileri ve aileleri ile öğrencilerin, vatani görevini yapan askerlerimizin ve tüm Amasyalıların bayramını kutlar, sağlık ve mutluluklar dilerim.

Salih Işık

Amasya Valisi

Yorum Ekle