AMASYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI SARI VE ERTOPÇU KADIN KOLLARI İLE BULUŞTU

MHP Amasya Milletvekili adayımız Mehmet Sarı,Gülseren Ertopçu ile birlikte partimizin İl ve  İlçe Kadın Kolları üyeleri ile Amasya’da bir araya geldi. Toplantıya, ilçemiz Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları tam kadro ile katıldı.

4 Ekim 2015 Pazar günü Amasya’da tarihi  Taşhan  Kafeteryasında  Merkez  ve İlçe Kadın Koları  üyelerinin düzenlediği  tanışma ,dayanışma toplantısında milletvekili adayları çoşku ile karşılandı. İlk konuşmayı  MHP 2. Sıra Gülseren Ertopçu yaptı.;” Ben bir anneyim ben bir kadının,Ben Amasya’da ve Türkiye’de sağduyunun galip geleceğine ve insanlarımızın ülkemizin geleceğine sahip çıkacağına inanıyorum. Gezdiğim yerlerde, konuştuğum hemşehrilerimde bu ışığı görüyorum. Özellikle kadınlarımızdaki duyarlılığı görünce çok mutlu oluyorum. Hayatın bütün yükünü çekmelerine karşılık, layık oldukları saygıyı görmeyen kadınlarımızın “artık yeter” dediklerini duyuyorum.”dedi.

MHP 1. sıra  adayı Mehmet Sarı yaptığı konuşmada; “Kadınların sorunlarının çoğu erkeklerden kaynaklanmaktadır. Doğal olarak sorunu oluşturanlar  çözümü kadınlara danışsalar, sorunların büyük bir bölümünü kolaylıkla çözebilirler. Kadını görmezden gelen, kadını çözümün bir parçası yapmayan hiçbir toplumun geleceği yoktur. Kadını geri bırakan, eğitimine önem vermeyen toplumların yarını olmayacaktır. Milliyetçi Hareket Partisi olarak kadını salt seçmen olarak görmemesi sebebiyle Amasya’da da Gülseren Ertopçu hanımefendi kadınların siyasetteki yüzü olarak aday gösterildi. Ülkemizdeki siyasi anlayış kadınları etkin noktalardan uzaklaştırmaktadır. Saymaya kalksanız kadın yönetici sayısının bir elin parmaklarını geçmediğini görürsünüz. Özellikle bu dönemde kadınlar devletin üst yönetiminden tamamen ayıklanmış vaziyettedir. İşte seçim hükûmetine sembolik anlamda bir kadın bakan atamışlar, o da kadınları “börek” ile gündeme getirmiştir.

Verdiğiniz destekle Amasya’da rüzgar estireceğiz. Yeşilırmağın kadınları, partimizi Amasya’da birinci parti yapacak. Gece gündüz çok çalışarak alacağımız sonuçla Amasya’da seçimleri üç sıfır kazanacağız”dedi.

İlçe seçim koordinasyon Merkezi program dahilinde ;Dutluk,Güngörmüş,Kızgüldüren ve Devre  köyleri ziyaretinde  vatandaşların sorunlarını dinleyerek,  MHP  Amasya milletvekili  adayı Mehmet Sarı  için destek istedi.

1 2 3 4 5 6 8 9 10 11 14 15 16 17 18 19 AMASYA KADIN KOLARI (5) AMASYA KADIN KOLARI (24) AMASYA KADIN KOLARI (27) AMASYA KADIN KOLARI (41) AMASYA KADIN KOLARI (44) AMASYA KADIN KOLARI (49) AMASYA KADIN KOLARI (104) AMASYA KADIN KOLARI (105) AMASYA KADIN KOLARI (106)

Yorum Ekle