Amasya ‘Da CHP 88. Kuruluş Yıldönümüne Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin Katıldı

13 Eylül  2011  Salı günü CHP Genel Başkan Yardımcısı  Gürsel Tekin, çeşitli temaslarda bulunmak için geldiği Amasya’da;Bir dizi temaslardan sonra Gümüşhacıköy’de partisinin ilçe teşkilatını ziyaret etti.

Daha sonra partisinin Amasya İl Başkanlığını ziyaret eden Tekin, burada yaptığı basın toplantısında partilerinin 41 projesini Edirne’den Ardahan’a il il dolaşarak anlatacaklarını söyledi.

“Bundan sonra parti içi çekişme beklemeyin” diyen Tekin, tüm partililerin uyum içinde, özveri ile çalışacağını ve partilerini iktidara taşıyacaklarını ifade etti.

Cumhuriyet Halk Partisinin 88 .kuruluş yıl dönümü adına İşçimen Tesislilerinde verilen yemekli program ; Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. İl Başkanının konuşmasını müteakip  Amasya Milletvekili Ramis Topal ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin siyasetin gündeminden bahsetti.

Programın akışı içerisinde Halk müziği sanatçısı Medya TV de sahne alan Haydar Ulaş okuduğu parçalarla davetlileri coştururken ,çekilen halaylara CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin de katıldı.

CHP 88. Kuruluş Yıldönümünde İşçimen petrolde verilen programa ;CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin,Amasya Milletvekili Ramis Topal , İl Başkanı ve yönetimi ,İlçe Başkanları  ,Belediye Başkanları ve partililer Katıldı.  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin’in, Belevi Belediye Başkanı  Ahmet Alan ve Boraboy Belediye Başkanı Hamza Döner ile yaptığı samimi sohbette sorunlar dile getirildi.

Geç saatlere kadar süren programda Medya TV program sunucusu Salih Turgut ;Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin ,Amasya Milletvekili Ramis Topal ve davetlilerle Medya TV de yayımlanmak üzere röportajlar  ve çekimler yaptı.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.