AKINOĞLU BELEDİYE BAŞKANI AKP MİLLETVEKİLLERİNDEN TAM DESTEK SÖZÜ ALDI.

AKINOĞLU BELEDİYE BAŞKANI  AKP  MİLLETVEKİLLERİNDEN   TAM  DESTEK  SÖZÜ ALDI.


 


     2009 Mahalli idareler genel seçimleri ile Akınoğlu Belediye Başkanı  seçilen  Bekir Öztürk’ün hizmetlerini yerinde gören Amasya AK Parti Milletvekilleri , Prf.Naci Bostancı ve Dr.Avni Erdemir  Başkana teşekkür ederek tam destek sözü verdi.


     21 Ocak 2012  Cumartesi günü Ak Parti ilçe teşkilat binasında  Belde Belediye başkanları ve partililerle bir süre toplantı  yapan vekiller ve il Başkanı,toplu halde Akınoğlu Belediyesi’ne ziyarete gitti.Belediye Başkanı Bekir Öztürk  yeniden düzenlediği  Belediye Düğün salonunda kalabalık bir vatandaş topluluğuna ve vekillere brifing verdi.


     Belediye Başkanı Bekir Öztürk ; sözlerine uzun yıllar belediye muhasebe müdürlüğü yaptığını söyleyerek başladı.2009 seçimlerinde halkın teveccühü ile başkan seçildim,belediyeciliği iyi bilen birisi olarak ilk günden itibaren  ekibim ve ben hedeflerimizi tespit ederek çalışmalara başladığını ifade etti. Belediye Başkanı  Öztürk, sözlerine ;”Belediyemiz iki mahalleden oluşuyor, hizmetleri her iki mahalleye götürdük,Belediyelerin birinci sorunu olan  içme suyu sorununu  kökten hallettik  ve Akınoğlu Kasabası halkının su sorunu olmadığını söyledi. Açıklamalarına devam eden Başkan Öztürk ,Kasaba halkı  meyvecilikle geçimini sağladığı için sebze hali ve yanına dinlenme parkı yaparak  cazibe merkezi haline getirmeyi amaçladık. Ayrıca her iki mahallerde yol çalışmaları yaptık, mobesa kamera  uygulaması,düğün salonu,yeni alanın araçlar,itfaiye aracı ve yangın vanaları, kasabanın  ana caddesindeki evlere tek renk uygulayarak yeni bir görünüm sağladık, ,Katı Atık  Transfer tesisi yaparak vahşi çöp depolama sistemine son verdik.Bu hizmetleri yaparken desteklerini esirgemeyen  İlçe Kaymakamıma, vekillerime , il Başkanıma , ilçe Başkanıma ve teşkilatıma  çalışan personelime teşekkür ediyorum” dedi.


      Kaymakam İbrahim Halil Şivgan  yaptığı konuşmada , Akınoğlu Belediye Başkanı Bekir Öztürk,çalışkan azimli ve işini iyi yapan,belediyeciliğin içerisinden gelen  bir belediye başkanımız ,kendisi ile çalışmaktan mutlu olduğunu ifade etti.


       AK  Parti Amasya Milletvekili Prf. Dr.Naci Bostancı ve DR. Avni Erdemir yaptıkları konuşda,”Başkanının yaptığı hizmetleri zevkle dinledik ve son derece mutlu olduk ,kendisini kutluyoruz. Devam edecek olan yeni hizmetlerinde sonuna kadar destek sözü veriyoruz. Belediye  başkanıma  teşekkür ediyoruz.”dediler.


        Brifing sonunda davetlilere  pasta ve çay ikramı yapıldı.


   


 


    


 
 
 

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.