Amasya İtimat

AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI TAŞOVA’DA BULUŞTU

  AK PARTİ    GENÇLİK   KOLLARI   TAŞOVA’DA   BULUŞTU


 


 


         Her ay düzenli olarak  yapılan Adalet ve Kalkınma Partisi Gençlik kollarının dayanışma ve kaynaşma yemeği 4 Haziran 2012 Pazartesi günü  ilçemizde gerçekleştirildi.


         Taşova AK Parti Gençlik kolları Başkanı Selim Şahin’in ev sahipliğinde ilçemize gelen  Gençlik Kolları başkanları tam kadro ile bir toplantı yaptı.


          Torunlar Çadır  Restorantta   saat 19.30 ‘da  verilen yemekten sonra  semaver çayı eşliğinde yapılan toplantıya ; Amasya Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Baş ve Yürütme kolları ,Suluova   Başkanı Engin Topçu ve Yürütme kolları,Gümüşhacıköy Bakanı Emre Doluel ve Yürütme kolları, Merzifon Başkanı Yasin kuzucu ve Yürütme kolları,Hamamözü Başkanı  Fatih Çemrek ve Yürütme kolları,Göynücek Başkanı  Ahmet Çoban ve Yürütme kolları üyeleri katıldı.


           Taşova AK Parti Gençlik kolları Başkanı Selim Şahin; “İl ve İl ilçe başkanlarımız ile yapılan tanışma ve dayanışma toplantıları  bizleri motive ediyor .Bugün burada bir arada olmaktan çok mutluyuz ortak sorunlarımızı dile getiriyor  daha  aktif olmak için fikir alışverişinde bulunuyoruz .”dedi.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.