AK PARTİ ESKİ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI M. SELİM ŞAHİN AÇIKLAMA YAPTI

Taşova AK Parti Gençlik Kolları ilçe başkanlığı ve gençlik kollarında çeşitli kademelerinde görev yapan M. Selim Şahin, gençlik kolları başkanlığı ve diğer görevlerinin AK Parti’nin kendi has teşkilat çalışmalarını takip ettiği AK-BİZ sisteminden silinmesi üzerine gazetemize bir açıklama yaptı.

“2010 yılında büyük bir şeref duyarak dahil olduğum AK Parti İlçe Gençlik Kollarında bir yıl başkan yardımcısı olarak görev yaptıktan sonra 2011 yılında başarılı bir çizgi yakalamamdan dolayı büyüklerimin uygun görmesiyle ilçe gençlik kolları başkanlığına getirildim. 2014 yılında görevim bitti. 17-25 Aralık 2013 öncesi hain paralel devlet yapılanmasıyla ilgili mücadelem başladı. Sonraki süreçte FETÖ ile mücadelede Taşova’da ilk akla gelen isim oldum. Bundan gurur duyuyorum. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın emirleri doğrultusunda Taşova’daki bu yapıyla ilgili biriktirdiğim dökümanları yargıya taşıdım. Taltif beklerken bu mücadelemden dolayı aksine hedef haline getirildim ve itibarsızlaştırılmaya çalışıldım.

Son olarak beni yıkan gençlik kollarında yaptığım onlarca görev bir kalemde silinmiş. Şu anki pozisyon olarak AK Parti ilçe gençlik kolları başkanlığım silinerek yok edilmiştir. Konuyla ilgili suç duyurusunda bulunarak yargı sürecini başlatacağımı kamuoyuna beyan ediyorum. Saygılarımla”

M. Selim Şahin
Taşova AK Parti önceki dönem ilçe başkanı

Yorum Ekle