Amasya İtimat

 AHMET ÖZDEMİR SEÇİM BEYANNAMESİNİ PERŞEMBE GÜNÜ AÇIKLIYOR.

Haber: Cesarettin Tuzla

AHMET ÖZDEMİR SEÇİM BEYANNAMESİNİ AÇIKLIYOR.

YA BİSMİLLAH

İYİ Parti’nin Belediye Başkan adayı olan Ahmet Özdemir,seçim beyannamesini 1 Şubat 2024 Perşembe günü saat 13.30’da eski buğday pazarında açıklayacak.
31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşecek olan seçimlere sayılı günler kala siyaset arenası hareketleniyor. Partiler çalışmalarını sürdürürken, Ak Parti aday adayları ise çalışmalarına devam ediyor. Yerel seçimin çekişmeli ve heyecanla geçeceği ilçemizde Ahmet Özdemir Belediye başkanı olmak için ilk adımını atıyor.
31 Mart 2024 Yerler idareler seçim sonucu çok merak edilen ilçelerden olan Taşova Belediyesine talip olan , Belediye Başkan Adayı olan Özdemir yaptığı açıklamada, “Herkes için ve herkese göre adil yönetim ,Hakça paylaşım ilkesiyle çıktığımız bu yolda yürüyüşümüzün ilk adımlarını sizler ile beraber atacak olmamız gücümüze güç katacaktır. Bizler esnafları ziyaret ediyoruz, pazarları , STK’ları dolaşıyoruz. Gençler ile bir araya geliyoruz. Biz daha iyisini yapacağız iddiası ile yola çıktık.
Yürekten inandığım hanım kardeşlerimle genç kardeşlerim, eş dost akrabalarım ile seçim sürecine canla başla katılacağınıza inanıyorum. Bizim de bu coğrafyada yaşayan gençler ve kadınlar üzerine projelerimiz var. Bazılarını açıklamak istiyorum; Kadınlarımızın ve gençlerimizin sosyal hayatı üzerine düşüncelerimiz var.Öncelikli projelerimizden rahmetli Başkan Mustafa Korkmaz tarafından yaptırılan içme suyumuza arıtma tesisi yaparak,musluklardan temiz su kullanımını sağlamaktır.Yine yıllardır kanayan bir yara gibi süren,bir türlü yapılamayan öğrenci yurdu yaparak ilçemize gelen, yurt olmadığı için eğitimini donduran veya geri giden öğrencilerin sorununu çözeceğiz.Konaklamak için ilçemize yakışan modern bir otel yaptırarak bu sorunu çözeceğiz. Köylerimizin ürünleri için projesini ve kaynağını hazırladığımız soğuk hava deposu öncelikli yapacağımız projelerden ve ilçemizin “olmasa olmaz” projesi olarak görüyoruz. İlçemizin sorunlarını kuracağımız kent konseyinde tüm kesimlerin katışlı ile yapılacak toplantılarda kararlaştırmayı düşünüyorum.
Sözlerine devam eden Özdemir ; “Taşova ‘nın geleceğini sizlerin rızalığıyla hep birlikte inşa edeceğiz. Gönülleri de emanet bileceğiz. Edeple çıktığımız yolu, yine edeple tamamlayacağız. Biz Taşova’ya bir ömür adayacağız.
İYİ Partinin belediyeciliğinde sen, ben, o yok. Hepimiz biriz, herkes için çalışacağız. Kimseyi din, dil, ırk, cinsiyetinden ötürü ötekileştirmeyeceğiz. Biz insanı temel alan Yunus ve Mevlana’nın gözüyle insana bakacağız. Onların kulağıyla işiteceğiz, gözüyle göreceğiz ve hemşerilerimizle kucaklaşacağız. İstiyoruz ki herkes Taşovalı olmaktan gurur duysun. Amasya’mızın kendine has bir kent kültürü var ve biz Taşova’yı bu kentin en güzel ilçesi haline getirmek için yola çıktık, Cenab-ı Allah yardımcımız olsun , Haydi ya Bismillah ” dedi.

Yorum Ekle