Amasya İtimat

ADALET VE DOĞRU YOL PARTİLİLER İFTARDA BULUŞTU.

rbt

Demokrat Parti geleneğinden gelen ve Adalet Partisi ile Doğru Yol Partisinde Belediye başkanlığı, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis üyeliği ile yöneticilik  yapan İYİ Partiye gönül vermiş bir gurup iftar yemeğinde bir araya geldiler.

28 Nisan 2022 Perşembe günü Yağmur lokantasında bir araya gelen gönül dostları iftar vaktine kadar anılarını paylaştılar. Çaydibi Belediye Başkanlığını yapan Salih Aşçı; iftar yemeğine katılan gönül dostlarına, beraber yürüdükleri siyasi parti dava arkadaşlarına bir konuşma yaptı. Aşçı konuşmasında ; ”Adalet Partisi, Demokrat Partisi ve Doğru Yol Partisinden bu yana süregelen arkadaşlarımızla bugün iftar yemeğinde bir araya geldik. Ahrete intikal eden belediye başkanlarımızdan ,Süleyman Bursalı, Nihat Yıldırım, Mustafa Korkmaz ve Faruk Canlı ile Ali Özer ve tüm geçmişlerimizi rahmetle anıyorum. Şu an İYİ Partide siyasi faaliyetlerimiz devam ediyor. Sizlerle geçmişteki başarılı dönemlerimizi burada da sürdüreceğimize yürekten inanıyorum. Hepimize sağlık ve esenlikler diliyorum.” dedi.

İftar yemeğinden sonra  Taşova meydanındaki  çay sohbetinde  anı fotoğrafları çektiren gurup dakikalarca eski anılarını yaşadılar.

Yorum Ekle