Amasya İtimat

  Acil Çilingir Servisi

  7 gün 24 saat Samandıra’nın her bölgesine, çilingir hizmeti sunulmaktadır. Çelik kapı açma, kilit tamiri ve değiştirme, kırık anahtar çıkarma, kapı göbeği açma, kasa açma ve anahtar çoğaltma gibi Samandıra çilingir hizmetleri bulunmaktadır.

  Son teknoloji ekipmanlar kullanılarak hızlı ve güvenilir çilingir hizmeti sunulmaktadır. Çilingirler ve anahtarcılar odasına kayıtlı bir çilingir firması olan Samandıra Çilingir, kısa süre içerisinde uygun fiyatlı çözümler üretmektedir.

  Garantili Samandıra Çilingir

  Değiştirilen kilitler, müşterilerin yanında garantili kutusundan çıkartılıp takılmaktadır. Aksaklıklara geçit vermeden her türlü kapı açılmaktadır. Teknik bilgi ve deneyime sahip olan Samandıra anahtarcı hiçbir şekilde kapılara zarar vermemektedir. Müşterilerin güvenliği için sadece en kaliteli markalar kullanılmaktadır.

  7/24 Açık Samandıra Çilingir

  Çilingire günün her saati ihtiyaç duyulabileceğinden, 7/24 açık olacak şekilde çilingir hizmeti sunulmaktadır. Kilitli kapılar açılmakta olup kapı kilidi değiştirilmektedir. Ayrıca talep edilmesi durumunda kapı tamiri hizmeti de sunulmaktadır. Kurulduğu günden bu yana titizlikle çilingir hizmeti veren Samandıra Çilingir, gecenin kaçı olursa olsun arayan müşteriye hizmet götürmektedir.

  Hizmet alanının belirli bir saat çerçevesine sığdırılmaması, acil çilingir ihtiyacına çözüm olmaktadır. Tüm acil durumlarda Samandıra  Çilingir’e ulaşılmaktadır. Güler yüzlü ve titiz personel, aralıksız hizmet vermektedir.

  Kilit ve anahtar konusundaki sorunlar kısa süre içerisinde çözülmektedir. Çoğalan hırsızlık olaylarına karşı güvenlik kilitlerinin satış ve montajı yapılmaktadır. Profesyonel ve uzman ekip günün her saatinde hizmet vermeye hazır olmaktadır.

  Yorum Ekle