7.KARSAVUL YAYLA ŞENLİĞİNE DAVET

17-Temmuz 2011 Pazar günü Karsavul Köyünde yapılacak olan şenliğin, bu yıl yedincisi düzenleniyor. Bu yılki yayla şenline kalabalık bir katılımın olması ve çoşkulu geçmesi bekleniyor.
Karsavul köyü sosyal yardımlaşma ve dayanışma derneği başkanı, Sami ASLAN’dan aldığımız bilgiye göre, bu yılki şenliğine Türk halk müziği sanatçıları, Ayşegül PINAR, Cumali ATİLLA, İzzet AKTAŞ, Buket ÜNAL, Piyanist ALPASLAN, Turan ÜSTÜN,Arzu ÖZKAN, Şiirleriyle Kasım Alper ÖZDEMİR, sunumuyla Emrah BİNİCİ, Katılacaklar.

 


MEDYA TV ‘
nin canlı yayınla tüm dünyaya vereceği bu yayala şenliğinin amacını açıklayan Dernek başkanı Sami ASLAN, amaçlarının Gurbet ellerdeki Karsavul Köylülerini bu yayla şenliği vesileyle köylerine kavuşturmak bu vesileyle eş dost akraba ziyareti yapmak özlem gidermek ve geçmişlerimizin kabirlerini ziyaret ederek onlara bir Fatiha okumak olduğunu söyledi.
Başkan Sami ASLAN Yapacağımız bu birlik beraberlik ve hasret giderme etkinliğimize, Amasya dâhil bütün il ilçe kasaba ve köylerimiz insanlarını Karsavul köyümüzde düzenlediğimiz yayla şenliğimize bekliyoruz dedi.
 
Tarih–17 Temmuz 2011 Pazar,
Yer: Karsavul Köyü
Karsavul Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetimi Adına
Başkan: Sami ASLAN.

Yorum Ekle