Amasya İtimat

6.ŞEHİRLER VE KÜLTÜRLER KAYNAŞIYOR FESTİVALİ BAŞLIYORResimde geçen yılki festival’ de, Darıca Amasyalılar Dernek başkanı Muammer ÖZTÜRK Darıca Belediye başkanı, Şükrü KARABACAK beyefendiye Amasya’nın güzel bir resmini takdim ederken görülüyor.

 

 

Darıca Belediyesi ve Darıca da faaliyet gösteren il derneklerinin ortaklaşa düzenlemiş olduğu 6.ŞEHİRLER VE KÜLTÜRLER KAYNAŞMASI festivali  2 HAZİRAN Cumartesi Günü başlıyor. Birçok ilin katıldığı festivalde Amasyamızı Darıca da başarı ile temsil eden, Darıca Amasyalılar Derneği temsil edecek.

Darıca Amasyalılar Dernek Başkan Muammer ÖZTÜRK, İnşallah her sene olduğu gibi bu  sene de Amasyamızı Darıca da ki festivalde en iyi şekilde temsil edeceğiz dedi.


ÖZTÜRK bir ay sürecek etkinliğimize bütün Amasya sevdalısı hemşehrilerimizi standımıza ve tarihi sonra kesinleşecek olan AMASYA gecemize bekliyoruz dedi.


Geçen yılki festivale kalabalık bir Amasyalının katıldığı gözlenmişti.

 

 

Darıca Belediyesi tarafından geleneksel olarak her  yıl düzenlenen 6. Şehirler  ve kültürler kaynaşıyor Festivali’ ne hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor.


 

Festival konusunda görüşlerini aldığımız, Amasyalılar Dernek Başkanı Muammer Öztürk, Bu yıl Altıncısı  düzenlenen Şehirler ve Kültürler Kaynaşmasında bizlere böylesine muhteşem bir ortamda memleketimizi Amasyamızı tanıtma fırsatı veren, çok kıymetli Darıca Belediye başkanımıza teşekkür ediyorum şeklinde duygu ve düşüncelerini ifade etti.

 

Haber:Sami Aslan

 


 

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.