Amasya İtimat

65 BİN DEV ÖĞRENCİ PROJESİ KAPSAMINDA SATRANÇ TURNUVASI DÜZENLENİYOR

 

 
65 BİN DEV ÖĞRENCİ PROJESİ KAPSAMINDA SATRANÇ TURNUVASI DÜZENLENİYOR

Sayın Valimiz H. İbrahim DAŞÖZ’ün bizzat basın tanıtımıyla başlattıkları “65 Bin Dev Öğrenci Projesi” ile ilgili çalışmalar İlimizde ve İlçemizde yaygınlaşarak devam ediyor. 10/02/2010 Çarşamba günü İlçe Kaymakamımız Tekin DUNDAR başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Rıza ATASOY, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ahmet DAYIBAŞ, İlçemizdeki ortaöğretim kurumu müdürleri, İlçe Proje kurulunda görevli öğretmen ve öğrencilerin katılımıyla bir toplantı yapıldı. Proje kapsamında İlçemizde bugüne kadar yapılan ve bundan sonra yapılacak faaliyetlerle ilgili kısa bir değerlendirme yapılarak bilgi paylaşımında bulunuldu.

Yapılan toplantıda “65 Bin Dev Öğrenci Projesi” İlçe Proje Kurulu faaliyeti olarak 01-05 Mart 2010 tarihlerinde İlçemizdeki orta dereceli okul öğrencilerinin katılımıyla bir satranç turnuvası düzenlenmesine karar verilerek planlama yapıldı. Belirtilen tarihlerde İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü salonunda yapılacak olan müsabaka ilk etapta orta dereceli okul müdürlükleri tarafından belirlenecek 64 orta dereceli okul öğrencisiyle başlayacak.

Turnuva sonunda ödül programı yapılacak. Birinciye 500,00 TL, İkinciye 250,00TL ve Üçüncüye 150,00 TL para ödülü ile birlikte katılımcı tüm öğrencilere çeşitli ödüller verilecektir.
Kaynak: Taşova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.