30 YILDIR PİDENİN HAMURUNU KENDİSİ YOĞURUYOR.

İlçemizde faaliyetini sürdüren fırın işletmeleri en yoğun aylarından  birini yaşamaya başladı. Fırınlar, Ramazan ayı süresince  bol susamlı, yumurtalı pide yaptırmak isteyen vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görüyor.

Fırın işletmecisi Sebahattin Şehri, Ramazan bereketinin şimdiden işlerine yansıdığını belirterek, “Ramazan ayı bereket ayı, Allah’a çok şükür işlerimiz  açıldı. Bu iş yoğunluğumuz Ramazan ayında daha artarak devam edeceğine inanıyoruz. Ramazan’da odun ateşinde  pide çeşitleri ile  hizmet vereceğiz.” dedi

30 yıldır pide hamurunu kimseye emanet etmeyen  usta Sebahattin Şehri, Ramazan hazırlıklarını tamamladıklarını ifade ederek vatandaşlar  bizim pidemizi  bu yüzden tercih ediyor. Pidenin lezzetini, hamurun yoğurulması, unu, suyu elbetteki fırını veriyor. Müşterilerimiz  iftar saatinden önce geliyor. Sıra alıyor, biz de hazırlıyoruz. Zaman zaman pide yetmiyor. Sıcak pide almak için iftar saatına yakın geldikleri jçjn yoğun talepten dolayı pide veremediğimizde mahçup oluyoruz. Onlardan şimdiden özür diliyorum. Pide  fiyatlarında herhangi bir artış yok,  çiftli pidelerimiz 3 TL, tekli pideler 1.50 kuruştur. Bu Ramazan ayının  inşallah ülkemiz ve tüm müslüman alemi için hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.

_MG_6782 _MG_6783 _MG_6784 IMG_6788 IMG_6789 IMG_6790 IMG_6791 IMG_6793 IMG_6794

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.