Amasya İtimat

YEŞİLIRMAK ŞİİR VADİSİ GRUBU II. BORABOY ŞİİR DİNLETİSİ ETKİNLİĞİ 23 MAYIS CUMA GÜNÜ BAŞLIYOR

     Antoloji.com kültür ve sanat portalı bünyesinde Taşova Milli Eğitim Müdürü Ali Rıza Atasoy tarafından kurulan Yeşilırmak Şiir Vadisi Grubu’nun düzenlediği II. Boraboy Şiir Dinletisi etkinliği 23 Mayıs 2008 Cuma günü (yarın) başlıyor.

     Diğer illerden misafir olarak gelen 82’ye yakın şairlere 23 Mayıs 2008 Cuma günü akşam 18.00’de Öğretmenevi Yemekhanesinde verilecek olan ikramdan sonra 19.30’da Anadolu Lisesi’nin hazırlamış olduğu Bir Bahar Akşamı Şiir Dinletisi programına katılınılacak. Saat 22.00’de ise Orman İşletmesinin Herizdağı’ndaki dinlenme tesislerinde sohbet düzenlenecek.
     24 Mayıs 2008 Cumartesi günü ise saat 08.00’de Amasya Belediye Başkanı İsmet Özarslan’ın şairlere Pirler Parkında vermiş olduğu sabah kahvaltısına katılan grup, kahvaltıdan sonra Amasya’nın tarihi ve turistik yerlerini gezecek. Saat 13.00’de Boraboy Belediye Göl Gazinosunda tertip edilen öğlen yemeğinden sonra saat 14.00’de şiir dinletisi programı Göl Gazinosunun yanındaki alanda başlayacak.
İlçemizden ise Antoloji.com üyelerinden Ali Rıza Atasoy, ömer Celep, Fesih Aktaş ve Macide Öztürk şair olarak etkinliğe katılacak. 

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.