YAZ KURAN KURSLARI BAŞLADI

İlçemizde yaz Kur’an kursları başladı

İlçe Müftüsü Harun Yılmaz “Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından bu yıl “Camiye koşalım Kuran’la buluşalım” sloganı ile düzenlenen Yaz Kur’an Kurslarında 23 Haziran 2014 Pazartesi günü ders başı yapıldı. 22 Ağustosta sona erecek olan kurslarda haftada 5 gün, 10.00 / 12.45 saatleri arasında eğitim öğretim yapılacak. Ayrıca imkanlar ölçüsünde sosyal kültürel ve sportif etkinlikler de gerçekleştirilecek. Kur’an kursuna kayıt yaptırmak için velilerin onayı yeterli olacaktır.

Çocuklarımız bu yaşta dini, ve hayatta kendileri için lazım olacak gerekli bilgileri başlangıç olarak bu camilerden alacaklar. Caminin manevi atmosferini yaşayacaklardır.

Bu bakımdan bizler ve cami görevlilerimiz çocuklarımızı okutabilmek için çok heyecanlıyız. Çocuklarımızın cami bahçelerinde cıvıl cıvıl oynamaları caminin havasını teneffüs etmeleri ve dini bilgilerini öğrenmeleri hepimiz için çok önemlidir” dedi.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberÇATISI OLMAYAN ESNAFLAR.
Sonraki haberÖMER GÜNDOĞDU’YA SON VEDA
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581