Amasya İtimat

VALİMİZ H.İBRAHİM DAŞÖZ TAŞOVAYI ZİYARET ETTİVALİMİZ  H.İBRAHİM DAŞÖZ TAŞOVA’YI ZİYARET ETTİ


İlçemize bağlı Ballıdere Belediyesi hizmet binası açılışına katılan Amasya Valisi Halil İbrahim DAŞÖZ; açılış programında Ballıdere Ömersaray Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Müzik öğretmeni Seyit Alper  KARTAL ve Yeşilırmak  İlköğretim Okulu Müzik öğretmeni Veysel GÖNÜLALAN yönetimindeki Ballıdere Ömersaray Yatılı İlköğretim Bölge Okulu müzik korusunun sunduğu Amasya türkülerinden oluşan konseri izledi. Koro ayrıca “65 Bin Dev Öğrenci Marşı”nı seslendirdi. Öğrencilerimizin sunumunu büyük bir beğeniyle izleyen Sayın Valimiz öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür etti.


Açılış programının ardından İlçemize gelen Sayın Valimiz kısa bir süre İlçe merkezini gezerek Tekel İşletmelerine ait binalarda incelemelerde bulundu. İlçemizi ziyareti esnasında İlçe Kaymakamımız İbrahim Halil ŞİVGAN, Emniyet Amiri Hüray SANCI, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Rıza ATASOY ve 65 Bin Dev Öğrenci İlçe Proje Kurulu öğretmenlerinden Sercan TAŞ ile bir grup proje kurulu öğrencisi kendilerine refakat etkiler.  Tekel işletmelerindeki incelemelerinin ardından İlçemiz Yeşilırmak İlköğretim Okulunu ziyaret eden Sayın Valimiz okulda oluşturulan “65 Bin Dev Öğrenci Duvar Gazetesi Köşesini inceledi, derslikleri gezerek eğitim öğretim faaliyetleriyle birlikte “65 Bin Dev Öğrenci Projesi” ile ilgili çalışmalar hakkında bilgi aldı.


Okul ziyaretinin ardından İlçemiz Öğretmenevi bahçesinde İlçe Kaymakamımız, İlçe Emniyet Amirimiz, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, İlçe Proje Kurlu öğretmen ve öğrencileriyle ilerleyen saatlere kadar sohbet etti, çalışmalarla ilgili bilgi aldı ve karşılıklı paylaşımlarda bulunuldu.Taşova’daki eğitim öğretim hamlesi ve 65 Bin Dev Öğrenci Projesi ile ilgili çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren Sayın Valimiz eğitim çalışanlarına ve öğrencilerimize teşekkür etti. İlerleyen saatlere kadar öğrencilerimizle karşılıklı diyalog kuran Sayın Valimiz  65 Bin Dev Öğrenci Projesi ruhunun ve amacının Taşova’da anlaşıldığını, istenilen seviyede yürütüldüğünü belirterek bu çalışmalara herkesin destek olması gerektiğini belirti.
son

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.