TOKSOY DERNEĞİ BELEDİYE BAŞKANI ÖZTÜRK’Ü MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

 

Taşova Orman Köylüleri  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (TOKSOY)  Başkanı Kazım Özdemir, yönetimi ile Belediye Başkanı Bayram Öztürk’ü makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarı  dileklerini sundular.

Dernek Başkanı Kazım Özdemir,yaptığı konuşmada  Toksoy Deneği olarak  yapacağı hizmetleri konusunda destekçisi olacaklarını,Başkan Öztürk’ün bu görevi başarı ile sürdüreceğini ifade etti. Derneğin faaliyetleri hakkında da kısa bilgi veren Özdemir ,Başkan Öztürk’e yeni göreviniz hayırlı olsun dedi.

Belediye Başkanı Bayram Öztürk , Toksoy Derneği ve üyelerinin yaptığı ziyaretten  çok memnun olduğunu dile getirerek; “Makam ve mevki için değil halk için hizmet edeceğiz. Bu makam halkımın makamıdır. Bizler temsil ettiğimiz insanların hak ve hukukunu savunmakla, onların dertleriyle hem hal olmakla görevliyiz. Ben halkımın hizmet memuruyum. AK Parti’nin yerel hizmetlerde temel doktrinleri arasında bu düşünce yatar. Bizler Taşova’nın hizmetkarıyız. Başkanlık makamımız ilçemin makamıdır. Kapımız sürekli açıktır. Temsil ettiğimiz kurumdaki bütün çalışanlarımız vatandaşlarımızın emrine amadedir.”dedi.

DSCF7660 DSCF7661 DSCF7662 DSCF7663

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.