Amasya İtimat

TEMA HOLDİNG FİRMASINA İLÇEMİZDEN ANLAMLI ZİYARET

İlçemize Kasım ayında 356 öğrencinin giyim ihtiyaçlarını karşılayan Tema Mağazacılık A.Ş. firması her öğrenciye adlarına paketlenmiş şekilde kaban, kazak, gömlek, pantolon, ayakkabı ve çorap şeklinde yardımda bulundu.


 


Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve Taşova Eğitim ve Kalkındırma Vakfı(TEKVA) adına hazırlanmış olan plaket LCWİKİKİ firması Yönetim Kurulu Başkanı  Vahap Küçük Bey’e verilmek üzere LC WAİKİKİ firması yetkilisi, Tema Holding İç Denetim Müdürü ve Kalite Güvence Md. Vkl. H.İbrahim AYAŞLI’ya,  Taşova Halk Eğim Merkezinde görevli Bilgisayar Usta Öğreticisi Yaşar Ayabakan tarafından takdim edildi.


 


Tema Holding İç Denetim Müdürü ve Kalite Güvence Md. Vkl. H.İbrahim AYAŞLI tarafından kabul edilen ziyaretimizde, İbrahim bey tarafından, LC WAİKİKİ firmasının çalışma işleyişi ve yardıma ihtiyaç duyan kişilere yapılan yardımlar ile ilgili bilgiler alındı. İbrahim bey LC WAİKİKİ firmasının gelirlerinin %10’nu bu şekilde ihtiyaç sahibi insanlara dağıttıklarını ve bundan da büyük mutluluk duyduklarını ifade ettiler. LC WAİKİKİ firması sadece elbise yardımı yapmakla kalmıyor, ayrıca kaymakamlıkların Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları aracılığıyla nakdi para yardımında da bulunuyorlar. Önümüzdeki dönemde köy okullarımıza da giyim yardımı yapacaklarını belirtiler.


 


Tema Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Vahap KÜÇÜK beyefendiye, Tema Holding İç Denetim Müdürü ve Kalite Güvence Md. Vkl. H.İbrahim AYAŞLI ve Holding çalışanlarına teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.