TAŞOVA’NIN KONUT SORUNU 300 KONUTLUK DEV PROJE İLE ÇÖZLÜYOR.

             300 KONUTLUK YENİ BİR TAŞOVA KURULUYOR


         Altındağ İnşaat   30.000 metrekarelik alana yapılacak 300 daireyi 3 etapta  teslim etmeyi planlıyor.


        17 Kasım 2011 Perşembe günü saat 13.30 da  belediye lokalinde davetlilere  slayt gösteri  eşliğinde tanıtım toplantısı yaptı.İyi bir organize eşliğinde yapılan proje tanıtım  toplantısına Belde Belediye başkanları ile  daireler  hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlar katıldı.


         Altındağ İnşaat  yönetim kurulu başkanı Peyami Altındağ projenin tanıtım konuşmasında , 3 Etapta teslim etmeyi planladığı 300 konutluk  sitenin 30 dönümlük arsa üzerine kurulacağını  dile getirerek şu bilgileri verdi.


     ”Önemli bir  projeyi gerçekleştirmek için kolları sıvadık.Yapacağımız konutların zemin etüt çalışmasını tamladık ve sağlam bir zemin raporunu aldık.en kısa zamanda onay ve ruhsatımızı alarak inşaata başlamayı planlıyoruz. Daire satışları ile ilgili duyurumuzu yaptık. Kooperatif anlayışı ile yapılacak konutları almak isteyenler, komşularını  ,katlarını  ve dairelerini önceden belirleyebilecekler.Projeyi yaparken temel mantığımız bir konut değil ,bir yaşam alanı oluşturmaktır.300 dairelik  konutlardan daire almak isteyenlere her türlü kolaylık gösterilecek ve sabit aylık taksitlerle kira öder gibi ev sahibi olacaklar.”dedi.


       Peyami Altındağ  konuşmasını sürdürerek ,proje gerçekleştirildiğinde  yeni bir Taşova ,yeni bir  yaşam alanına kavuşulacak ,Proje içerisinde sosyal donatı olarak yürüyüş yolları,yüzme  havuzu,alışveriş merkezi, ilköğretim okulu,oto park,kreş ,camii 7 gün 24 saat güvenlik sistemi oluşturulacağını  açıkladı.Yapmayı düşündüğü yeni yaşam alanı sitelere gösterilen ilgiden memnun olduğunu belirten Altındağ;üye kayıtlarının devam ettiğini söyledi.


        Proje tanıtımı toplantısına katılan ve daireler hakkında bilgi alanlar,”Kira öder gibi daire sahibi oluyorsun,Taşova için iyi bir fırsat” dedi.


       Taşova’ya yapılacak 300 konutluk daireler, ev sahibi olmak isteyenler için bir fırsat olarak değerlendiriyor .Bu dev projeyi başlatan Peyami Altındağ’a başarılar diliyoruz.Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.