Amasya İtimat

Taşova Lisesi Eski Çehresine Kavuşuyor

Okul Müdürü Ahmet Gültekin; “2014-2015 Eğitim-Öğretim sezonundaki zorlu YGS ve LYS süreçlerinden alınlarının akıyla çıkan öğrencilerimizi kutluyoruz. Bu eğitim-öğretim yılında okulumuza desteğini esirgemeyen Taşova Belediyesi’ne ve okulumuzun iç – dış tüm paydaşlarına şükranlarımızı sunuyoruz.

Taşova Yeşilırmak Çok Programlı Anadolu Lisesi’ni eğitim-öğretimde zirveye çıkarma amacıyla yaptığımız çalışmalarımızdan bazıları şunlardır:

  • Koçluk Sistemi Projesi
  • Aile ziyaretleri
  • Rehberlik Hizmetleri
  • Her ay düzenli deneme sınavı uygulamaları
  • Konu Tarama Testleri
  • Besyo Hazırlık kursu

Bu çalışmalarda emeğini esirgemeyen öğretmen arkadaşlarımızın özverili çalışmaları 2015-2016 eğitim öğretim yılında da son hız devam edecektir. Öğretmenlerimize, memurlarımıza ve yardımcı hizmet elemanlarımıza önümüzdeki eğitim öğretim yılına hazır olarak görmekteyiz.

Bu eğitim öğretim yılında okulumuzdan mezun ettiğimiz 52 öğrenciden sınavlara giren 50 kişi içerisinden 20 tanesi çeşitli yükseköğretim programlarına yerleşmeye hak kazanmış olup, öğrencilerimize gelecek eğitim-öğretim yaşantılarında başarılar dileriz.

 

Efsanevi Taşova Lisesi ruhunu canlandırmak için çalışmalara başlayan genç, dinamik ve heyecanlı ekibimiz hedefine 2015-2016 sezonunda da ulaşmak için çok çalışacaktır.”

İç ve dış boya ve badanasıyla fiziki olarak da estetik bir hale gelen okulumuzu kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.
31142917_kazananlar

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.