Taşova İmam Hatip Ortaokulu İlk Mezunlarını Verdi

 

İlçemizin yeni ortaokulu Taşova İmam Hatip Ortaokulu bu sene 2015-2016 eğitim-öğretim yılı sonunda ilk mezunlarını verdi.

Taşova Anadolu İmam Hatip Lisesi bünyesinde 2012 – 2013 Eğitim Öğretim yılında açılan Taşova İmam Hatip Ortaokulu dört eğitim öğretim yılının ardından bu sene ilk mezunlarını verdi.

Okul Müdürü Sadi Bahar, “Bu sene inşallah 26 öğrenciyle ilk mezunlarımızı veriyoruz. Sekizinci sınıflar düzeyinde yapılan TEOG sınavında ilçede üçüncü olduk. Sekizinci sınıflarımız, ilk gözbebeklerimiz için “Mezunlar Günü” düzenledik. Mezunlar Günümüzde ilk mezunlarımız için yemek verildi, şenlik düzenlendi, Amasya gezisi gerçekleştirildi ve buna benzer unutamayacakları anılar olması için etkinlikler yapıldı. Emeği çok geçen Müdür yardımcımız Metin Yaman Bey olmak üzere tüm emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür ederim. Bu öğrencilerimiz bizim ilk göz ağrımızdı. Onlara gelecek hayatlarında başarılar diliyorum.” dedi.

Cumhuriyet Parkında bir veda buluşması düzenleyen İmam Hatip Ortaokulu son sınıf öğrencileri bol bol fotoğraf çekindiler.

Taşova İmam Hatip Ortaokulu Mezuniyet Videosu:

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberRAMAZAN PAYLAŞMAKTIR
Sonraki haberYARALAMALI TRAFİK KAZASI
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.