Taşova İmam Hatip Fen Boraboy Gölünde Eğitim Kampı Düzenledi

Taşova Şehit Bekir Özdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu 17-18 Kasım 2022 günlerinde Boraboy Gölü’nde iki günlük “Güz Dönemi Eğitim Kampı” düzenledi.

Eğitim kampında; “Bungalov Evlerine Yerleşme, Eğitim Alanında Toplanma, İlk Yardım Eğitimi, Doğa Yürüyüşü, Parkur Yarışı, Etkin Ders Çalışma Eğitimi, Edebiyatçı Yazar Ömer Celep Sohbeti, Bungalov Odalarında Kitap Okuma Etkinliği, İstirahat, İzcilik Eğitimi, Çadır Kurma, Taşova İmam Hatipliler Derneği (TAŞİMDER) Başkanı Hüseyin Aytaş’ın öğrencilere ve öğretmenlere 2022 Boraboy Kamp Hatırası Anısına Kupa Hediyesi, Beslenme ve Sonrası Çevre Temizliği vb” gibi birçok etkinlikler yapıldı.

Okul Müdürü V. Kemal Vehbi Onay, “Destek ve katkılarından ötürü İlçe Kaymakamımız Sayın Ahmet Gökcecik’e, Belediye Başkanımız Sayın Bayram Öztürk’e, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa Tümer’e, emekleri geçen öğretmen arkadaşlarımıza, sağlık memurumuza ve diğer personelimize, zorluklara dayanmayı göze alarak kampımıza katılan bizim için çok değerli öğrencilerimize ve kıymetli velilerimize çok teşekkür ederim.” dedi.

Eğitim kampına katılan öğrenciler de, etkinlikten çok memnun kaldıklarını, çok faydalı olduğunu, unutulmaz güzel anılar ve bilgiler edindiklerini, zaman zaman bu tür etkinliklerin devamını istediklerini dile getirdiler.

.

…..

Etkinliğin imgbox Fotoğraf Albümü

Etkinliğin Archive Fotoğraf Albümü 1. Gün

Etkinliğin Archive Fotoğraf Albümü 2. Gün

Etkinliğin Archive Kısa Kısa Videolar Albümü

Taşova İmam Hatip Lisesi Tüm Arşiv

.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberPASTIRMA YAZININ TADINI ONLAR ÇIKARDILAR…
Sonraki haberBİR GOL ÜÇ PUAN…
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05tsv@gmail.com