Taşova Hentbola Muhteşem Karşılama

0

 

 

Hentbol Erkekler Süper ligi takımlarından gururumuz Taşova Hentbol Spor kulübü kafilesi Trabzon deplasmanında elde edilen galibiyetten dolayı 22 Şubat 2016 Pazartesi günü bir grup taraftar tarafından ilçe girişinde meşaleler ve tezahüratlarla karşılandı.

Her zaman takımımızın  yanında yer alacağız diyen Taşova 05 taraftar grubu lideri Beytullah Duman; ”Hentbol Erkekler Süper liginde başarı ile mücadele eden ve bu başarısı sayesinde ilçemizi ülke genelinde üst seviyede tanıtımını yapan Taşova Hentbol takımımızı Trabzon Spor deplasmanında elde ettiği galibiyetten dolayı arkadaşlarımız ile birlikte hem galibiyeti kutlamak hem de takımımızın yanında olduğumuzu göstermek için gece saat 01.00’de karşıladık. Her birimiz Taşova sevdalısı olan bu aslan yürekli insanlara her zaman destek olmaya devam edeceğiz. Biz Taşova 05 taraftar grubu olarak deplasman maçlarında da destek olma istiyoruz.Mart ayının ilk haftası Ankara’da oynanacak Maliye Milli Piyango, Taşova Hentbol maçına gitmek isteyenler  bizimle irtibata geçebilirler”dedi.

Taraftarlarımıza böyle önemli ve güzel galibiyet sonrası bizi karşıladıkları için çok teşekkür ediyorum diyen Taşova Hentbol Spor Kulübü Başkanı Ömer Sayar; “Çok önemli ve ekstra bir galibiyet elde ettik. Tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum sağ olun var olun. Ayrıca Trabzon Spor yönetimine ve taraftarlarına da bize karşı göstermiş oldukları misafirperverlik ve yakın ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum. Sporun en güzel tarafı da bu umarım her zaman her yerde böyle güzellikler  olur” dedi.

 

Taşova Yibo Spor Kulübü Ziraat Bankası Hesap No;

TL HESABI : TR020001000272571191475001

EURO HESABI:TR720001000272571191475002

 

 

 

 

Yorum Ekle