SERCAN ŞENEL’DEN AÇIKLAMA ve TEŞEKKÜR

Türkiye Hentbol Süper liginin başarılı takımının teknik patronu Sercan Şenel , sona eren lig maçları akabinde bir açıklama ve Teşekkür Mesajı yayınladı.

Taşova Hentbol Spor Kulübü olarak 2016-2017 Sezonunu bitirmiş bulunmaktayız. Ligi değerlendirirken 2 farklı performansı değerlendirmek gerekir. Kötü başladığımız sezonda müthiş bir geri dönüş sergileyerek Türkiye Kupasında final oynayıp Avrupa Challenge kupasına kalmayı başarıp. Üstüne de ligin ikinci yarısında 8 galibiyet 1 beraberlik alarak inanılmaz bir performans sergileyip ligde kalmayı başarmış bulunmaktayız .

Avrupa kupalarında Moldova takımını eleyip ilçemizde bir Avrupa maçı oynadık. Bu performanslarından ötürü bütün sporcularımı ve teknik ekibi kutluyorum. Takımımız 4 Ukraynalı, 3 Sırp, 1 Slovak ve 6 Türk oyuncuyla inanılmaz bir mücadele örneği gösterdi. Kulüp deki mali İşlerin bu kadar kötü gittiği zamanlarda bile bu takımın ligde kalması için kanlarının son damlasına kadar mücadele etmeyi bırakmadılar. Başarının parayla değil Karakterle olduğunu herkese gösterdiler.. Peki ne için bırakmadılar . Sadece ve sadece Taşova adını daha ileriye taşımak için.Hiç şüphesiz bu takım Sercan Şenel in şahsına ait bir takım olmamıştır, olmamalıdır da..Bu takım Taşova’mızım takımıdır. Bu takıma sahip çıkılmalıdır. Kulüp olarak ve şahsım adına bu cefakar, vefakar ,karakterli çalışanlarımızın tamamından özür diliyorum. Onları mağdur ettiğimiz için. Onlar üzerilerine düşeni fazlasıyla yapmıştırlar. Şimdi sıra bizdedir. Kulübümüzün geleceğiyle ilgili konuya gelinirse. Çalışanlarımıza olan taahahütlerimizi gerçekleştirebilirsek tabi ki devam edeceğiz. Tırnaklarımızla kazıyıp geldiğimiz yerleri kolay teslim etmeyeceğiz. Ben ilçemizi, sporu , hentbolu seviyorum. Hizmet etmeye, hiçbir karşılık beklemeden hamallık yapmaya süresiz devam etmeye hazırım. Fakat bu mağduriyeti gideremezsek de, Çalışanlara taahhütlerimizi yerine getirmek için Kulübün satışı ya da devri dahil bütün alternatifleri de değerlendireceğimizi bütün kamuoyuna buradan duyuruyorum.

Sezon boyunca birlikte çalıştığım yönetici arkadaşlarım Ömer Sayar ve Ömer Faruk Gültekin Beylere, Milletvekillerimize, Sayın Valimize, İlçe Kaymakamımıza, Belediye Başkanımıza ,Belediye Başkan Yardımcımıza, Mehmet Kasapoğlu Başkanımıza,  Ağaoğlu Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Üyesi Hakkı Ağaoğlu Beye , Ağaoğlu Enerji Gurubu Genel Müdürü Ersan Gülay Beye, Ak Parti İlçe Başkanımıza, Murat Önder Hocama , İstanbul’daki Duran Kaplan, Ahmet Ergül ve TAŞDEF yöneticilerine, İzmir’den Salih Şener Beye, Bursa’dan Mehmet Genç ve Metin Genç Beylere . Dr. Mithat Bursalı Beye, Osman Kabak Beye , Abdullah Türköz Beye ,Ramis Topal Beye , Bereket Enerji Abdullah Beye, Sebahattin Üstün Beye, Amasya  Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat Kırlangıç Beye , Basın mensubu Ahmet Günaydın , Tevfik Öztürk, Ömer Önder ve Salih Turgut, Ali Osman Kaymak Beylere, Nizamettin Kaya beye, bizlere gece gündüz Spor Salonunda yardımcı olan İlçe Müdürü ve çalışanlarına, Hiçbir deplasmanda bizleri yalnız bırakmayan bir kişi fazla olmamızı sağlayan cefakar seyircimize, tribün liderlerimize ,belki adını unuttuğum ve şahsım adına şimdiden özür dileyeceğim destekçilerimize sonsuz teşekkür ederim

Yorum Ekle