BAŞKAN ÖZTÜRK HENTBOL SPOR KULÜBÜ İLE İLGİLİ DEĞERLENDİRMELERDE BULUNDU

Taşova Belediye Başkanı Bayram ÖZTÜRK; “Taşova Hentbol Spor Kulübü ilçemizi ve Ülkemizi Avrupa’da temsil ederek kendini kanıtlamış büyük bir kulüptür.

2014 yılında görevi devraldığımız günden bu yana spora ve sporcuya desteğimiz devam etmektedir. Taşova Hentbol Spor Kulübü ilçemizi hentbol süper ligde temsil etmesinden dolayı daha fazla desteğe değer bir kulüptür. O yüzden de Spor Toto teşkilatıyla beraber Taşova Belediyesi olarak bizde bu desteği her zaman kulübümüze verdik ve vermeye de devam etmek istiyoruz. Taşova Belediyesi mevcut bütün sıkıntılarına rağmen – ki bunların içerisinde yol ve kaldırım çalışmaları yekün tutmakta – maddi olarak durum ortadadır. Taşova’yı yeniden imar etmenin sıkıntısını ve mutluluğunu bir arada yaşıyoruz. Bütün bu olumsuzluklar içinde bile Belediye olarak spora olan katkımızı herkes bilmekte ve görmektedir. Ancak belediyemizin maddi imkanları da bellidir. Taşova Hentbol Spor Kulübünü tek başına çevirecek yeterli maddi imkanları bulunmamaktadır.

Kulübün yoluna devam etmesi Taşova ve Taşova dışında bulunan bütün Taşova sevdalılarının el birliği etmesi ile mümkündür.

Bunu başardığımız zaman ancak kulüp yoluna devam eder. Ben buradan bütün Taşova sevdalılarına hatta Taşova’lı iş adamlarına sivil toplum kuruluşlarına ve her nerede olursa olsun kendini Taşova’lı hissedenlere seslenmek istiyorum; Gelin hep birlikte Taşova için değer olan bu kulübümüzü ayakta tutalım ve bununla ilgili çalışmalara destek olalım.” dedi.

Yorum Ekle