Amasya İtimat

Tarihi Maç Hafta Sonu

 

 

Erkekler Challenge Kupası’nda Taşova Hentbol 3. turda Moldova’dan Riviero SSSH ile karşılaşacak ve rakibiyle iki maçı da  Taşova Spor Salonu’nda 19-20 Kasım tarihlerinde yapılacak maçlar, saat 17.00’de başlayacak.

 

Avrupa kupasında mücadele etmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen sportif direktör Sercan Şenel

“Taşova Hentbol olarak Taşova’ya bir Avrupa takımı getirmek istiyoruz diye hayal ediyorduk ve bu hayalimizi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Hafta sonu Moldova ekibi Riviero SSSH ile oynayacağımız bu maç tarihi bir olacaktır.

Hafta sonu 19 Aralık Cumartesi ve 20 Aralık Pazar günü saat 17.00 de Taşova spor salonunda bu tarihi maça tanıklık edeceğiz.Bizler hafta sonu sadece Taşova’yı değil  Amasya ve Ülkemizi temsil edeceğiz.

Taşova Hentbol olarak geçtiğimiz sezon çok güçlü rakiplerimiz geride bırakarak Avrupa kupalarında mücadele etme hakkı kazandık.

Bu başarıyı kanmamızda Yönetim kurulumuz, Teknik heyet, sporcular ve bizi deplasmanlarda dahi yalnız bırakmayan muhteşem taraftarlarımız ile birlikte kazandık.

Şu an biz büyük başarıyı elde ettik, ancak bu başarının mutluluğunu yaşamak için hafta sonu oynayacağımız zorlu iki maçtan galip gelerek bir üst tura çıkmamız gerekmektedir.

Bu zorlu maçlarda yine salonumuzu hınca hınç doldurup takımımıza itici bir güç olalım ve dillere düşmüş olan  şu “Küçük İlçenin Büyük Yürekleri” sloganımızı tekrar söyletelim çünkü biz birlikte güçlüyüz”dedi.

 

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.